Pożegnanie na planie The Walking Dead. To koniec postaci Ricka?

News/Seriale 30.05.2018
Pożegnanie na planie The Walking Dead. To koniec postaci Ricka?

Pożegnanie na planie The Walking Dead. To koniec postaci Ricka?

Wygląda na to, że w The Walking Dead szykuje się rewolucja. Kolejny aktor odłącza się od obsady serialu o apokalipsie zombie. Swoją przygodę z produkcją ma zakończyć Andrew Lincoln, czyli Rick Grimes.

Nic nie może wiecznie trwać, zwłaszcza w świecie postapo, który opanowały zombie. Kolejne próby znalezienia spokoju przez bohaterów The Walking Dead w najlepszym razie kończyły się fiaskiem. Często z tej okazji żegnaliśmy się z którąś z ważniejszych postaci. I zapowiada się na to, że wkrótce stracimy kolejną.

Z The Walking Dead pożegna się Andrew Lincoln.

Aktor negocjuje z AMC warunki nowego kontraktu, jednak wiele niezależnych źródeł donosi, że to koniec jego przygody z produkcją. To oznacza kolejne wielkie pożegnanie w serialu, bo grany przez Lincolna Rick Grimes występuje od pierwszego odcinka i jest jedną z centralnych postaci The Walking Dead. Były policjant miałby się pojawić w sześciu z ośmiu odcinków pierwszej połowy 9. sezonu.

The Walking Dead Andrew Lincoln

Nie wiadomo, w jaki sposób Rick miałby zostać usunięty z serialu. Biorąc jednak pod uwagę fabułę i pożegnania dziesiątek innych postaci trudno przypuszczać, by uszedł z życiem. W ostatnich odcinkach zarysowano jednak tło jego możliwego konfliktu z Maggie, która także będzie rzadszym gościem na ekranie. Być może więc Rick zdecyduje się na życie pustelnika, by uniknąć większego rozpadu grupy?

Jego miejsce jako głównego bohatera i przywódcy ma zająć Daryl.

Grający go Norman Reedus podpisał nową umowę z AMC, dzięki której zarobi 20 mln dol. Ponadto niepewna jest także przyszłość Michonne, granej przez Danai Gurirę. Już w 8. sezonie jej postać pojawiała się sporadycznie ze względu na inne zobowiązania aktorki. Możliwe, że twórcy zdecydują się na uśmiercenie pary w jednej scenie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Pożegnanie na planie The Walking Dead. To koniec postaci Ricka?”

  1. TWD jest za dlugi przez co w serial wkradla sie wtórnosc i brak nowych pomyslow. Ile razy mozna przerabiac ten sam schemta gdzie grupa Ricka natrafia na nowe osiedle ocalalych, z czasem okazuje sie ze to psychole, gruoa Ricka ich rozwala i idzie dalej? Ja uwielbialem TWD ake juz mi sie nie chce tego ogladac
    Czuje jakby kolejny sezon byl kalka poprzednich. .Wiecie na czym polega wielkosc takiego np Breaking Bad, ktory uwazam za jeden z najlepszych seriali ever? Poza genialna gra aktorska i scenariuszem tworcy nie polasili sie na ciagniecie tego serialu w nieskonczonosc i ukonczyli go w mencie jego najwyzszego poziomu.. I chwala im za to.
    A TWD ze swietnego serialu stal sie niczym brazylijska telenowela albo Moda na Sukces. Nuuudy.

    • Nie zapominajmy o absurdach rozmiaru Himalajów. Przestałem oglądać to “dzieło” bo stało się wysoce niestrawne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

“ad”

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...