To nie koniec opowieści. Netflix zapowiada drugi sezon The Rain

News/Seriale 30.05.2018
To nie koniec opowieści. Netflix zapowiada drugi sezon The Rain

To nie koniec opowieści. Netflix zapowiada drugi sezon The Rain

The Rain spotkał się z mieszanymi recenzjami. Chociaż mnie ten serial całkiem się podobał, wielu recenzentów go skrytykowało. Netflix wydaje się tym nie przejmować i właśnie ogłosił realizację drugiego sezonu.

Pierwszy sezon serialu, choć wyjaśnił wiele zagadek postawionych przed widzem na samym początku, zakończył się w sposób dość otwarty. Scenariusz wyraźnie był budowany tak, by zachęcić Netfliksa do wyłożenia pieniędzy na kolejny sezon tej intrygującej, duńskiej, postapokaliptycznej produkcji. I wygląda na to, że się udało. Powstanie The Rain 2.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że wraz z utalentowaną obsadą i naszą wspaniałą ekipą rozpoczynamy pracę nad kolejnym sezonem. The Rain opowiada bliską ludziom historię, której istota sięga do uniwersalnych motywów, z którymi każdy z nas może się utożsamiać. Fakt, że pierwszy sezon dotarł do publiczności na całym świecie, to kolejny dowód na to, że dobre historie są w stanie przekraczać wszelkie granice – jak pisze w oświadczeniu prasowym Jannik Tai Mosholt, główny scenarzysta i współtwórca serialu.

The Rain spotkał się ze skrajnymi opiniami. Decyzja o inwestowaniu w 2 sezon jest odważna.

Co prawda w oświadczeniu prasowym czytamy, że serial spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony krytyków i fanów, jednak ja mam zupełnie inne obserwacje. Choć osobiście serial mnie wciągnął i przypadł do gustu, sporo recenzji krytykuje tę produkcję, zarzucając jej brak dojrzałości i nudny scenariusz.

W każdym razie opowieść ta będzie kontynuowana. Prawdopodobnie dowiemy się z serialu, jak wygląda świat w miejscach, w których wirus jeszcze się nie pojawił. Poznamy też dalsze losy głównych bohaterów serialu, co cieszy, bowiem każda z tych postaci ma dużo miejsca do rozwoju.

Data premiery drugiego sezonu nie jest znana. Pierwszy dostępny jest na platformie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

7 odpowiedzi na “To nie koniec opowieści. Netflix zapowiada drugi sezon The Rain”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...