Przyszłość Maggie w The Walking Dead niepewna. Możemy za to zobaczyć więcej Negana

News/Seriale 29.05.2018
Przyszłość Maggie w The Walking Dead niepewna. Możemy za to zobaczyć więcej Negana

Przyszłość Maggie w The Walking Dead niepewna. Możemy za to zobaczyć więcej Negana

Następny sezon The Walking Dead może przybliżyć nam przeszłość jednej z najciekawszych postaci serialu. Twórcy są chętni na przedstawienie wydarzeń z życia Negana. Z kolei jego rolę antagonisty może przejąć Maggie Rhee.

W ostatnim sezonie The Walking Dead Rickowi wreszcie udało się pokonać Negana. Choć bohater miał szansę zabić przywódcę Zbawców, zdecydował się jednak na wzięcie wroga do niewoli. To daje grupie Grimesa przewagę nad przeciwnikami i ma pozwolić w utrzymaniu pokoju pomiędzy zwaśnionymi grupami. Jednocześnie też stwarza scenarzystom możliwość rozwinięcia postaci antagonisty.

W 9. sezonie The Walking Dead możemy poznać przeszłość Negana.

Niewiele wiemy na temat tej postaci, nie licząc kilku urywków rozmów z innymi bohaterami. Wiadomo jednak, że Negan bardzo kochał swoją żonę, choć mimo tego ją zdradzał. Gdy po apokalipsie zachorowała, sam nie był w stanie jej zabić, co dręczyło go przez następne lata i ostatecznie doprowadziło do pozbycia się wszelkich skrupułów.

Scenarzyści są chętni na głębsze przedstawienie Negana. Być może w następnych odcinkach zobaczymy właśnie jego relacje z żoną i inne wydarzenia sprzed powstania Zbawców. W końcu skoro Negan będzie więcej przebywał wśród grupy Ricka, to poszerzenie jego wątku jest czymś oczywistym. Zresztą podobnie było w przypadku Gubernatora, kiedy po powrocie w 4. sezonie oglądaliśmy sceny z przeszłości, łagodzące ogólny wizerunek antagonisty.

The Walking Dead Maggie

Ponadto w The Walking Dead nie będziemy już tak często oglądać Maggie.

Grająca ją Lauren Cohan przyjęła rolę w serialu Whiskey Cavalier, którego pełny sezon zamówiła stacja ABC. Aktorka będzie zatem dzielić swój czas pomiędzy te dwie produkcje. Wiadomo już, że jej bohaterka nie pojawi się we wszystkich odcinkach 9. sezonu The Walking Dead, a być może nie zobaczymy jej w ogóle w drugiej połowie serii.

Twórcy mogą połączyć zobowiązania Cohan z wydarzeniami fabularnymi. Maggie była bardzo przeciwna utrzymywaniu Negana przy życiu, jako że ten zabił jej męża Glenna. To może być przyczyną wycofania Maggie z życia głównych bohaterów. Z kolei według części fanów decyzja Ricka doprowadzi do poważnego konfliktu pomiędzy postaciami, a Maggie stanie się główną antagonistką serialu.

O decyzjach scenarzystów przekonamy się jesienią tego roku, kiedy to pojawią się nowe odcinki The Walking Dead.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...