Tego teledysku Guns N’ Roses jeszcze nie widzieliście. Czekaliśmy na niego 20 lat!

News/Muzyka 29.05.2018
Tego teledysku Guns N’ Roses jeszcze nie widzieliście. Czekaliśmy na niego 20 lat!

Tego teledysku Guns N’ Roses jeszcze nie widzieliście. Czekaliśmy na niego 20 lat!

Pamiętacie album Appetite For Destruction i singiel It’s So Easy? Na pewno nie kojarzycie teledysku do niego, bo pewnie byliście przekonani, że ten nigdy nie powstał. A jednak będziemy mogli go obejrzeć, po niemal 20 latach.

Za dokładnie miesiąc w sklepach pojawi się odnowione i rozszerzone wydanie albumu Appetite for Destruction zespołu Guns N’ Roses. Czym zaskoczy nas zespół? Jakie dodatkowe materiały zostaną umieszczone na tym rozszerzonym wydaniu? Uwagę przykuwa jeden, a konkretniej: teledysk do It’s So Easy.

Klip nie został jednak nagrany specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa. Jak się okazuje, teledysk ten przeleżał zapomniany w szufladzie przez 20 lat. Nigdy nie został do końca zmontowany, odkryto go dopiero na taśmie 16mm podczas poszukiwań potencjalnych bonusów do wydawnictwa. Zdecydowano się go odnowić i uzupełnić o brakujące elementy.

Teledysk do It’s So Easy od Guns N’ Roses w wersji 4K.

Teledysk ten został odnowiony do standardu UHD, a więc mimo leciwego wieku prezentować się powinien doskonale wizualnie. Materiał z klipu połączono z ujęciami koncertowymi – zgodnie z życzeniem i pierwotnym założeniem członków zespołu.

Materiał ten zostanie umieszczony na płycie Blu-ray, która będzie dołączona do albumu. Dodatkowo, znajdą się na niej odnowione wersje kultowych klipów, między innymi do Welcome To The Jungle, Paradise City, Patience i dwie wersje Sweet Child O’ Mine.

Sam album w oryginalnej wersji pojawił się 21 lipca 1987 roku. Do dziś jest najlepiej sprzedającym się debiutem w Stanach Zjednoczonych, a na całym świecie zakupiono ponad 30 milionów egzemplarzy Appetite for Destruction.

Dla mnie szczególnie istotnymi na nim kawałkami są relaksujący Paradise City, który pod koniec zamienia się w totalnie odjazdową rockową młóckę, oraz oczywiście Sweet Child Of Mine – numer, który powstał podczas strojenia gitary Slasha. Całość do dziś jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych rockowych albumów i każdy fan gatunku powinien go przesłuchać od deski do deski przynajmniej raz.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Tego teledysku Guns N’ Roses jeszcze nie widzieliście. Czekaliśmy na niego 20 lat!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...