Rekordowe czytanie w Biedronce. Do sprzedaży trafią 2 miliony książek

News/Książki 29.05.2018
Rekordowe czytanie w Biedronce. Do sprzedaży trafią 2 miliony książek

Rekordowe czytanie w Biedronce. Do sprzedaży trafią 2 miliony książek

Nadeszła kolejna okazja, by uzupełnić swoją domową biblioteczkę o kilka arcyciekawych pozycji. Tym razem Biedronka oferuje Rekordowe czytanie, w którym każda książka kosztuje piątkę. Promocja obejmuje literaturę faktu, beletrystykę, a także tytuły dla najmłodszych.

Kolejna promocja czytelnicza i kolejna okazja, by znaleźć coś dla siebie. Rekordowe czytanie to aż dwa miliony książek w atrakcyjnej cenie. Zatem jeśli nie wiecie, co zrobić z dodatkową piątką, to najlepiej wydać ją na któryś z tych tytułów.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Lapidarium VI

Biedronka Rekordowe czytanieOstatni tom cyklu autorstwa Ryszarda Kapuścińskiego. Legendarny reportażysta zawarł w nim kolejną porcję swoich uwag i przemyśleń na rozmaite tematy. Autor zastanawia się nie tylko nad tajnikami swojego zawodu, ale nad wzniosłymi ideami filozoficznymi, a także najzwyklejszymi elementami codzienności. Jest to poniekąd zapis ludzkiego umysłu, składający się z luźno związanych ze sobą fragmentów myśli czy zasłyszanych rozmów. Różnorodność i nieskładność są nieodłącznym elementem tych zapisków Kapuścińskiego.

Mansfield Park

Biedronka Rekordowe czytanieJeden z najlepszych obrazów brytyjskiego społeczeństwa XIX wieku, jaki stworzyła Jane Austen. 10-letnia Fanny Price zostaje wysłana na wychowanie do bogatej rodziny. Choć krewni są wobec niej życzliwi, to dziewczynka nie może zapomnieć, że sama jest tylko ubogą kuzynką. Gdy pewnego dnia w sąsiedztwie zamieszkuje rodzeństwo z Londynu, życie wszystkich mieszańców tytułowego dworu wywraca się do góry nogami. O dobre stosunki musi zatroszczyć się właśnie Fanny.

Janis Joplin. W drodze

Biedronka Rekordowe czytaniePortret jednej z najważniejszych wokalistek w historii muzyki rockowej. John Byrne Cooke dzieli się wspomnieniami o legendarnej Janis Joplin. Autor przez kilka lat towarzyszył artystce jako menedżer jej tras koncertowych. Dzięki prywatnej znajomości mógł poznać wszystkie czynniki, które składały się na jej niesamowitą osobowość. Ponadto zdołał zobaczyć twarz piosenkarki, której nigdy nie ujrzeli jej fani czy media. Swoje obserwacje zawarł właśnie w tej uznanej przez krytyków książce.

Klątwa rodziny Palmisano

Biedronka Rekordowe czytanieRafel Nadal przedstawia historię dwóch XX-wiecznych włoskich rodów. W małej wiosce w Apulii Vitantonio Palmisano zostaje podmieniony tuż po porodzie. Wychowuje się jako bliźniak Giovanny Convertini, córki znacznie bogatszej rodziny. Przybrane rodzeństwo zbliża się do siebie, jednak wkrótce rozdziela ich wybuch II wojny światowej. Vitantonio ukrywa się przed poborem do wojska, a Giovanna wyjeżdża za granicę. Gdy konflikt zbliża się do końca, dwójka próbuje się odnaleźć.

A co poza tym?

W Biedronce znajdziemy także inne książki biograficzne, jak Bodo Sławomira Kopera czy Malarski żywot Józefa Chełmońskiego autorstwa Macieja Masłowskiego. Fanów odkrywania tajemnic zainteresuje Szukaj mnie Wojciecha Zawioły, a sympatykom wartkiej akcji spodoba się Projekt Kraken Douglasa Prestona. W ofercie znajdziemy także książki podróżnicze oraz pozycje skierowane do młodszych czytelników. Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ.

Ile zapłacimy?

Za każdą książkę zapłacimy 4,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od 29 maja do 11 czerwca lub do wyczerpania zapasów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...