Showmax nie kończy z inwestycjami w rodzime produkcje. Niedługo na platformie pojawi się nowy serial aktorski Rojst, a oczekiwanie na produkcję umili widzom kolejny sezon animacji Egzorcysta.

Showmax nadal walczy o klientów na polskim rynku. Serwis udostępnia widzom kolejne produkcje na wyłączność przygotowane przez rodzimych twórców. Już niedługo wyemitowany zostanie 2. sezon animacji stworzonej przez Bartosza Walaszka, twórcę Blok Ekipy i Kapitana Bomby.

Egzorcysta od Showmax z 2. sezonem.

Pierwszy sezon Egzorcysty trafił na platformę Showmax w listopadzie ubiegłego roku. Jego premiera zbiegła się Halloween i polskim Świętem Zmarłych. Na kolejną serię musieliśmy czekać, jak się okazuje, krótko, czyli zaledwie pół roku.

Fani kultowych Blok Ekipy i Kapitana Bomby, którym Bartosz Walaszek i jego twórczość przypadły do gustu, powinni być z tej informacji zadowoleni. Egzorcysta, czyli Bogdan Boner, powróci z 2. sezonem na Showmax już pojutrze, czyli w czwartek 24 maja.

egzorcysta 2 sezon showmax 2

Egzorcysta będzie nawiedzał Showmax raz w tygodniu.

Showmax w przeciwieństwie do Netfliksa nie udostępnia pełnych sezonów swoich produkcji jednocześnie. W czwartek premierę będą miały pierwsze dwa odcinki 2. sezonu Egzorcysty. Kolejne będą udostępniane w następnych tygodniach.

Egzorcysta powraca! Za niecałe trzy stówki gotów jest wybawić zwykłych obywateli od wszelkich sił nieczystych. Z mrocznym cholerstwem radzi sobie niezmiennie tak samo dobrze, jak z pracami budowlanymi, którymi trudni się na co dzień. Niezawodnemu Bogdanowi Bonerowi nadal nie brakuje zimnej krwi, stawki za jego usługi pozostają takie same, a niechęć do wystawiania faktur wcale nie maleje – oficjalny opis Egzorcysty.

Showmax zapowiada, że 2. sezonie Bogdan Boner spotka na swojej drodze zupełnie nowe postaci, a intryga będzie jeszcze bardziej zawiła niż do tej pory. Serial będzie odnosił się też do wydarzeń bieżących, a walkę z Dupcyperem będzie prowadził podczas tegorocznych piłkarskich mistrzostw świata.

Teksty, które musisz przeczytać:

Powstanie reboot filmu „Egzorcysta”. Oto 9 ciekawostek z planu oryginału, o których mogliście nie wiedzieć

Jakiś niezwykle łebski gość w garniturze urzędujący na wzgórzach Hollywood stwierdził, że reboot filmu „Egzorcysta” jest tym, czego świat potrzebuje. Powstrzymam się od dalszego komentarza na ten temat i skupię na czymś bardziej pozytywnym, czyli na oryginalnym filmie z 1973 roku, który do dziś się nie zestarzał i absolutnie nie potrzebuje żadnej nowej wersji.

Artykuł/Film 19.08.2020

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...