Agenci T.A.R.C.Z.Y. wrócą w 6. sezonie serialu. Czy to początek końca?

News/Seriale 15.05.2018
Agenci T.A.R.C.Z.Y. wrócą w 6. sezonie serialu. Czy to początek końca?

Agenci T.A.R.C.Z.Y. wrócą w 6. sezonie serialu. Czy to początek końca?

Dla fanów seriali Marvela mamy dobrą i złą wiadomość. Dobra to fakt, że Agenci T.A.R.C.Z.Y. dostaną jednak szósty sezon. Zła natomiast jest taka, że prawdopodobnie będzie to ostatnia odsłona produkcji.

Uwaga! Tekst zawiera spoilery z filmu Avengers: Wojna bez granic oraz piątego sezonu serialu Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Jeszcze niedawno wydawało się, że Phil Coulson i spółka mogą nie powrócić na ekrany. Agenci T.A.R.C.Z.Y. mieli swoje wzloty i upadki, a serial ogólnie nie cieszy się zbyt dużą oglądalnością na amerykańskim kanale ABC. Produkcja ma jednak oddane grono fanów, którzy śledzą wydarzenia za pomocą różnych streamingów. Dlatego stacja postanowiła dać serialowi jeszcze jedną szansę.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. powrócą w 6. sezonie.

Czeka nas zatem kontynuacja losów Coulsona i jego kolegów po fachu. To dobra wiadomość dla fanów Marvela, którzy nie mogliby się pogodzić z urwaniem całości w połowie akcji. W ostatniej serii bohaterowie znajdowali się na tajemniczym statku kosmicznym. Cała sytuacja jest koszmarnym nieporozumieniem, a agenci muszą znaleźć sposób na powrót do domu.

Agenci T.A.R.C.Z.Y. 6 sezon

Jest jednak druga strona medalu. 6. sezon produkcji ma liczyć zaledwie 13 odcinków, czyli o dziewięć mniej, niż każdy poprzedni.

To może oznaczać, że Agenci T.A.R.C.Z.Y. zmierzają do końca.

Takie skrócenie może sygnalizować, że następny sezon będzie finałową odsłoną produkcji. Oczywiście w grę wchodzi także po prostu stałe zmniejszenie liczby odcinków, by dopasować się do dzisiejszych trendów, lub przymierzanie się do przeniesienia serialu wyłącznie do streamingu.

6. seria będzie musiała zmierzyć się nie tylko z kontynuacją wydarzeń z ostatniej odsłony, ale także z konsekwencjami zdarzeń z filmowego MCU. Jak wiadomo, kinowe i telewizyjne produkcje Marvela są ze sobą powiązane, a te pierwsze w mniejszym lub większym stopniu oddziałują na te drugie. Zniszczenie połowy populacji przez Thanosa w Avengers: Wojnie bez granic z pewnością będzie mieć wpływ także na Agentów T.A.R.C.Z.Y. Pytanie tylko, czy część ludzi zniknie na początku sezonu, czy raczej pod koniec?

Agenci T.A.R.C.Z.Y. są można oglądać na Showmaksie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

3 odpowiedzi na “Agenci T.A.R.C.Z.Y. wrócą w 6. sezonie serialu. Czy to początek końca?”

  1. “To dobra wiadomość dla fanów Marvela, którzy nie mogliby się pogodzić z urwaniem całości w połowie akcji.” – no właśnie nie. Wg zapowiedzi twórców 5 sezon ma być pewnego rodzaju zamknięciem, które można by potraktować jak zakończenie całego serialu ;)

  2. Bardzo Cieszy mnie ta informacja i czekam na 6 sezon . Koniec 5 sezonu wskazuje że następny sezon na pewno, musi być, gdyż pozostawili by bardzo dużo kwestii nie wyjaśnionych . Czekam na kolejne informacje kiedy będą emitować pierwsze odcinki 6 sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...