Zagubieni w kosmosie prędko się nie odnajdą. Netflix stawia na sentymenty i zapowiada 2. sezon serialu

News/Seriale 14.05.2018
Zagubieni w kosmosie prędko się nie odnajdą. Netflix stawia na sentymenty i zapowiada 2. sezon serialu

Zagubieni w kosmosie prędko się nie odnajdą. Netflix stawia na sentymenty i zapowiada 2. sezon serialu

Zagubieni w kosmosie prędko nie wrócą do domu. Netflix właśnie ogłosił, że serial science-fiction o rodzinie Robinsonów doczeka się 2. sezonu. Wygląda na to, że familijne produkcje mają naprawdę spore wzięcie.

Netflix raczy nas ostatnio mnóstwem produkcji z gatunku science-fiction. Jedną z nich jest Lost in Space, czyli remake kultowego serialu z lat 60. ubiegłego wieku. Pokazuje wizję przyszłości, w której ludzie zaczęli podróżować poza Układ Słoneczny.

Zagubieni w kosmosie jest osadzoną w takich realiach kameralną opowieścią o losach rodziny, których statek kosmiczny uległ awarii. Rodzice wraz z dziećmi utknęli na niegościnnej planecie pełnej tajemnic, niespodzianek i niebezpieczeństw.

Season 2 Announcement

More Danger, Will Robinson. Lost in Space Season 2 is coming.

Opublikowany przez Lost in Space 14 maja 2018

Danger, Will Robinson.

Okazuje się, że przedstawiona w debiutanckiej serii przygoda Robinsonów dopiero się zaczęła. Dostaliśmy dzisiaj potwierdzenie, że rozpoczynają się prace nad 2. sezonem Zagubionych w kosmosie.

Netflix niestety jak na razie nie zdradził żadnych konkretnych informacji na temat kontynuacji Lost in Space. Pojawiła się jedynie krótka zapowiedź wideo, w której ojciec rodziny, Will Robinson, jest ostrzegany przed nadciągającym niebezpieczeństwem.

2 sezon Zagubionych w kosmosie to jak na razie wielka niewiadoma.

W kontynuacji pojawią się najpewniej wszyscy bohaterowie z poprzedniej części, a do swoich ról powrócą Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Mina Sundwall, Taylor Russell, Ignacio Serricchio i Parker Posey.

Data premiery nie jest jeszcze znana. Biorąc pod uwagę wczesną premierę, Zagubieni w kosmosie powinni wrócić na ekrany jednak przed końcem 2019 roku. W ramach 2. serii spodziewać się można 10 nowych odcinków.

Zagubieni w kosmosie cieszyli się ogromną popularnością.

Netflix nie podaje do publicznej wiadomości, ilu widzów ogląda filmy i seriale dostępne w ramach platformy, ale o dużej popularności serialu Zagubieni w kosmosie przekonuje Deadline, powołując się na dane Nielsena. Wedle badań była to trzecia co do wielkości premiera do tej pory.

Zagubieni w kosmosie przegrali pod względem oglądalności jedynie z Bright, czyli silnie promowanym filmem z serii Netflix Originals oraz ze Stranger Things, czyli… poprzednią familijną produkcją, która uderzała w nostalgiczne nuty.

Jeśli tylko dane Nielsena i Netfliksa się pokrywają, to będzie można spodziewać się w przyszłości więcej seriali rodzinnych w ofercie serwisu VOD. Oby tylko utrzymały wysoki poziom.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (15)

21 odpowiedzi na “Zagubieni w kosmosie prędko się nie odnajdą. Netflix stawia na sentymenty i zapowiada 2. sezon serialu”

  1. Mnie się nawet podobał – oczywiście trzyma sie pewnej konwencji ale realizacja całości całkiem dobra – no i zakonczyło sie tak że jestem ciekaw co dalej :-)

  2. To było do przewidzenia zważywszy na finał S01 i ogólną popularność produkcji.
    Sam byłem miło zaskoczony, gdy po zapowiedziach “filmu rodzinnego” dostałem całkiem dynamiczny fabularnie film, pełen scen z robionych z rozmachem i ciekawych wątków. Fakt, jest on “soft” (bez latających cyców czy wnętrzności) ale nader gładko się konsumuje.

  3. Najgorszy gniot, zero jakiejkolwiek podstawowej logiki w tym nędzym filmie. Ale są gusta i guściki dlatego wam sie podoba. Juz trudne sprawy sa bardziej realistyczne niż ten badziew

  4. Właśnie obejrzałem wszystkie 10 odcinków w 1 dzień, szybko zleciało :). Fajny serial, ciekawe postacie, interesujące zakończenie. Produkcja zdecydowanie warta obejrzenia dla fanów sci-fi, polecam.

  5. według mnie serial należy zaliczyć do tych bardzo udanych i wciagających. Rozmach realizacji zapiera dech piersiach no i jakość 4k w Dolby Atmos na oledzie jaja urywa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...