Twórcy serialu Rick i Morty przyłapani pod prysznicem. Czwarty sezon zamówiony

News/Seriale 10.05.2018
Twórcy serialu Rick i Morty przyłapani pod prysznicem. Czwarty sezon zamówiony

Twórcy serialu Rick i Morty przyłapani pod prysznicem. Czwarty sezon zamówiony

Rick i Morty są bezsprzecznie jednym z najważniejszych seriali drugiej dekady XXI wieku. Zdania o jakości trzeciego sezonu były podzielone, lecz chyba nikt nie brał na poważnie możliwości, że Adult Swim nie zamówi czwartego sezonu. I słusznie.

W oczekiwaniu na konkretne wiadomości o kolejnych częściach, fani produkcji mogli długo obgryzać paznokcie z poddenerwowania. Złagodzić nerwów nie zdołał nawet stylizowany na serial teledysk do piosenki Oh Mama Run The Jewels, ani primaaprilisowy żart-parodia Bushworld Adventures. Tym bardziej, że jeden z twórców Ricka i Morty’ego, Dan Harmon, twierdził w dyskusji z chamskim fanem, że kolejny sezon serialu nie został jeszcze zamówiony, a co więcej wcale nie musi. Jak podaje jednak portal Deadline, wszystkie obawy fanów mogą się rozwiać wraz z ogłoszeniem długoterminowej umowy między Adult Swim a twórcami Ricka i Morty’ego.

Na jej mocy Dan Harmon i Justin Roiland stworzą aż 70 (!) nowych odcinków serialu.

To ponad dwa razy więcej niż łączna liczba epizodów w trzech pierwszych sezonach Ricka i Morty’ego. Do tej pory powstało 31 odcinków animowanego serialu. Znany z dosyć powolnego podejścia do produkcji nowych sezonów duet przedstawił szczęśliwą dla fanów wiadomość w zabawnym filmiku na instagramowym profilu Harmona.

View this post on Instagram

Nothing this big has ever been seen in my shower

A post shared by Dan Harmon (@danharmon) on

 

Twórcy Ricka i Morty’ego biorą na nim razem prysznic. Nie brakuje mydlin, żartów i autoparodii na własną ślamazarność. Roiland zapowiada jednak szybki powrót do pracy i nie czeka nawet do końca kąpieli, żeby się do niej zabrać.

Wygląda na to, że przedłużające się negocjacje dotyczące kolejnych sezonów serialu wynikały głównie z wysokiej liczby omawianych odcinków. Zamawianie kilku sezonów popularnej produkcji nie jest jednak niczym niezwykłym. Większość tego typu seriali otrzymuje po dwa lub nawet trzy sezony do przodu. Rick i Morty był do tej pory, ku nieszczęściu fanów, wyjątkiem. Radości z zakończenia rozmów nie kryje szefowa Adult Swim, Cartoon Network i Boomeranga, Christina Miller:

Rick i Morty to zaprawdę hit na miarę współczesności. Rozciąga się na wszystkie platformy i ekrany dotykowe – wyznała Miller.

Szczegóły dotyczące czwartego sezonu Ricka i Morty’ego nie są na razie znane. Między końcem drugiego a początkiem trzeciego sezonu minęły prawie dwa lata. Kolejnych informacji można się jednak spodziewać niedługo. A w międzyczasie warto ponownie obejrzeć (lub nadrobić, jeśli jeszcze się nie widziało) ten świetny i niezwykle oryginalny serial.

Teksty, które musisz przeczytać:

Nowy serial twórcy „Ricka i Morty’ego” jest już dostępny w Polsce. „Spoza układu” rozkręca się z każdym odcinkiem

„Rick i Morty” jest bez dwóch zdań najpopularniejszym serialem komediowym ostatnich kilku lat. Nie dziwi więc, że Justin Roiland, współtwórca popularnej animacji dostał od Hulu szansę na zrobienie kolejnej produkcji. „Spoza układu” to szalone, krwawe i często zabawne science fiction o grupie kosmitów mieszkających na Ziemi.

Recenzja/Seriale 16.10.2020

Dołącz do dyskusji (1)

40 odpowiedzi na “Twórcy serialu Rick i Morty przyłapani pod prysznicem. Czwarty sezon zamówiony”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...