W sieci pojawił się nowy klip promujący film Han Solo: Gwiezdne wojny – historie. Młody przemytnik poznaje w nim Lando Calrissiana.

Do sieci trafił kolejny materiał wideo reklamujący jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Spin-off Gwiezdnych wojen przedstawi losy młodego Solo, który dopiero tworzy swoją legendę najlepszego pilota i przemytnika w galaktyce. Niedoszły adept Imperialnej Akademii spotka na swojej drodze kultowe postacie z uniwersum, jak choćby swojego wielkiego przyjaciela, Chewbaccę.

W nowym filmiku Han Solo po raz pierwszy poznaje Lando Calrissiana.

W sieci pojawił się spot, który jest tak naprawdę krótkim fragmentem filmu Rona Howarda. Widzimy w nim młodego pilota, który pyta Lando, czy może przysiąść się do stołu, na którym rozgrywana jest partia sabaka. Calrissian i Solo przedstawiają się sobie nawzajem. Z tej sceny dowiadujemy się, że późniejszy baron-administrator Miasta w Chmurach od początku przekręcał imię Hana.

To zapewne podczas tej partii Han Solo wygrał Sokoła Millennium. Świadczą o tym uważne spojrzenia Qi’ry oraz Chewbakki, którzy towarzyszą młodemu przemytnikowi. Ponadto pilot wydaje się świadomie zwodzić pewnego siebie Lando, źle wymawiając nazwę gry. Ponadto pilot schlebia mu chęcią zapytania, czy rzeczy, które słyszał na jego temat, są prawdziwe. Calrissian zapewnia zaś, że wszystko, co Solo o nim słyszał, jest prawdą.

To już kolejny opublikowany fragment filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.

Wcześniej widzieliśmy klip, w którym Han poznaje wiek Chewbacci oraz materiał, w którym jego przyjaciel przegrywa partię dejarika. Tytułową role zagra Alden Ehrenreich, a oprócz niego na ekranie zobaczymy Thandie Newton czy Woody’ego Harrelson. Z kolei w roli Lando Calrissiana wystąpi Donald Glover. Ponadto w filmie wystąpią także znana z Gry o tron Emilia Clarke czy Paul Bettany. Wygląda również na to, że w dziele Rona Howarda nie zabraknie ciekawych cameo.

Han Solo trafi do polskich kin 25 maja.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...