Nie tylko majówka i grill. Nowości Showmax na maj

Artykuł/Seriale 26.04.2018
Nie tylko majówka i grill. Nowości Showmax na maj

Nie tylko majówka i grill. Nowości Showmax na maj

Wszystkie znaki wskazują, że najbliższy miesiąc będzie dość oszczędny, jeśli chodzi o serialowe premiery. Sprawdzamy, jakie nowości odcinkowe i filmowe przygotował Showmax w maju. 

Showmax – co nowego w maju?

Kobiety mafii – serial

Romans Patryka Vegi z Showmaksem trwa w najlepsze. Wcale nie tak dawno serwis wypuścił serialową wersję Botoksu, a już za miesiąc będziemy mogli oglądać odcinkowe wydanie ostatniego filmu reżysera. Kobiety mafii zebrały lepsze recenzje niż kontrowersyjny film o służbie zdrowia, ale to nie oznacza, że była to wybitna produkcja. Ważne jednak jest coś innego. Kolejne produkcje Vegi są bardzo popularne i pewnie na fali tej właśnie popularności powstały Kobiety mafii w odcinkach.

Premiera 30 maja.

Valerian i miasto tysiąca planet

Valerian i miasto tysiąca planet

Recenzje tego filmu były bardzo zróżnicowane. Obraz Luca Bessona podzielił fanów i krytyków. To jednak jeden z najdroższych europejskich filmów i nie da się zaprzeczyć, że budzi on masę emocji. Chociażby dlatego, że reżyser za nic ma krytyków i bardzo poważnie rozważa kolejną cześć. Nie pozostaje więc nic innego, jak samemu wyrobić sobie zdanie.

Premiera już 1 maja.

Opowieść podręcznej

opowieść podręcznej wrażenia

Co prawda pierwszy odcinek pojawił się już dzisiaj na platformie Showmax, ale kolejne będą ukazywały się co tydzień. W każdy czwartek będziemy mogli obserwować zmagania bohaterek z krzywdzącym systemem. Warto śledzić tę serię, bo, jak mówią recenzje, 2. sezon rozpoczął się wyjątkowo dobrze. Mam nadzieję, że serial utrzyma poziom, do którego przyzwyczailiśmy się w 1. serii.

Nowy odcinek co czwartek.

Billions

Serial opowiada o konflikcie między piekielnie bogatym giełdowym graczem a prokuratorem, który zdaje sobie sprawę, że wspomniany milioner rozwija swój biznes w sposób… nie zawsze legalny. Obaj nie grają czysto, obaj są w konflikcie nie tylko zawodowym. Serial jest świetnie nakręcony, w główne role wcielają się nieźli aktorzy (Damian Lewis i Paul Giamatti). W Showmaksie emitowany jest właśnie najnowszy, 3. sezon produkcji.

Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki.

Renegaci

Renegaci

Renegaci to film z zeszłego roku. Fabuła rozgrywa się w 1995 roku w trakcie konfliktu w Bośni i Hercegowinie. Amerykańscy żołnierze dowiadują się o skarbie, który ma być zatopiony na dnie jeziora. Chodzi o sztabki złota, które w tracie II wojny światowej naziści ukradli Francuzom. Wesoła żołnierska ekipa postanawia dorwać się do tego skarbu. Scenariusz napisał – wspominany już tutaj – Luc Besson, a wyreżyserował go Steven Quale. W obsadzie m.in. J.K. Simmons, Sylvia Hoek, Sullivan Stapleton.

Renegaci na Showmaksie pojawią się 31 maja.

Co jeszcze w ofercie serwisu Showmax na maj?

Obok wymienionych produkcji zobaczymy kilka znanych już filmów. Miasteczko Twin Peaks. Ogniu krocz za mną, które jest swoistym uzupełnieniem serialowej opowieści Davida Lyncha. A skoro już przy nim jesteśmy, to w serwisie pojawi się również Zagubiona autostrada. Od 1 maja będziemy mogli obejrzeć m.in. Jaja w tropikach czy G.I. Joe: Czas kobry, a także Jagodową miłość i London Town.

Pełną listę majowych premier zobaczycie w poniższym filmie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

3 odpowiedzi na “Nie tylko majówka i grill. Nowości Showmax na maj”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...