Niesamowity park rozrywki powraca. Już dziś pierwszy odcinek 2. sezonu Westworld

News/Seriale 23.04.2018
Niesamowity park rozrywki powraca. Już dziś pierwszy odcinek 2. sezonu Westworld

Niesamowity park rozrywki powraca. Już dziś pierwszy odcinek 2. sezonu Westworld

Jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat powraca. Już dziś o godz. 3:00 na kanale HBO wyemitowano premierowy odcinek 2. sezonu Westworld, o 20:10 stacja pokaże powtórkę. Epizod jest także dostępny w usłudze HBO GO.

Westworld z miejsca okazał się hitem HBO. Serial zabierał widza do tytułowego, imitującego Dziki Zachód parku rozrywki. Przybysze mogli oddawać się w nim swoim najśmielszym fantazjom, wchodząc w rozmaite interakcje z hostami – inteligentnymi androidami zamieszkującymi to miejsce. Goście mogli przeżywać przygody w kilkudziesięciu różnych wątkach fabularnych, mając jednak świadomość, że obsługa ma nad maszynami pełną kontrolę.

Jednak niektóre hosty z czasem zaczęły przypominać sobie wydarzenia z przeszłości, co nie powinno mieć miejsca. Wspomnienia pozwalały im na dostrzeganie, że funkcjonują w sztucznym świecie i nie mają żadnego wpływu na swoją egzystencję. To doprowadziło do stopniowego zyskiwania świadomości i kontroli nad swoimi działaniami. W efekcie pod koniec 1. sezonu serialu część hostów była już wyzwolona i gotowa stawić czoła ludziom.

W tym miejscu rozpocznie się 2. sezon Westworld.

Po śmierci Forda obsługa parku musi zmierzyć się ze świadomymi androidami pod dowództwem Dolores i Maeve. Mimo to reszta atrakcji funkcjonuje normalnie, choć przebieg dawnych wątków fabularnych może mieć zupełnie inny charakter. Ponadto w nowym sezonie mają pojawić się wątki innych parków, jak choćby Shogun World.

Premierowy epizod 2. serii Westworld można obejrzeć o 20:10 na kanale HBO, jest on też już dostępny na platformie HBO GO.

Kolejne odcinki pojawiać się będą na antenie HBO w poniedziałki o godzinie 3:00, w tym samym momencie dostępne będą też już na platformie HBO GO. Powtórki na HBO emitowane będą o godz. 20:10.

Pierwszy odcinek jest dłuższy niż większość dotychczasowych i potrwa ok. 70 minut. Podobną długość ma mieć też kilka następnych odcinków nowego sezonu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Gwiazda „Westworld” opowiedziała o koszmarnej pracy na planie „Mission: Impossible 2”. Tom Cruise ze złości wcielił się w jej postać

Praca z Tomem Cruisem nie należy do najłatwiejszych wyzwań w Hollywood, bo gwiazdor serii „Mission: Impossible” jest absolutnym perfekcjonistą wymagającym od innych równie wiele co od siebie. Okazuje się jednak, że czasem w pogoni za lepszą sceną potrafi przesadzić. Thandie Newton znana z „Westworld” opowiedziała o takim negatywnym zdarzeniu.

News/Film 08.07.2020

Dołącz do dyskusji (1)

26 odpowiedzi na “Niesamowity park rozrywki powraca. Już dziś pierwszy odcinek 2. sezonu Westworld”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...