Emma Stone i Jonah Hill spełniają swoje fantazje. Tak wygląda serial Maniac od Netfliksa

News/Seriale 18.04.2018
Emma Stone i Jonah Hill spełniają swoje fantazje. Tak wygląda serial Maniac od Netfliksa

Emma Stone i Jonah Hill spełniają swoje fantazje. Tak wygląda serial Maniac od Netfliksa

Wygląda na to, że już niedługo Netflix uraczy nas nowym serialem z gwiazdorską obsadą. Tym razem na ekranie pojawią się Emma Stone i Jonah Hill. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z produkcji Maniac.

Na początku przyszłego roku Netflix planuje posiadanie w swoim katalogu 700 oryginalnych produkcji. To oznacza, że platforma nie może sobie pozwolić nawet na tydzień bez premiery autorskiego filmu czy serialu. Kilka z nich zapowiada się bardzo ciekawie.

Jednym z takich przykładów jest Maniac, pierwsze kadry trafiły właśnie do sieci.

Akcja tej czarnej komedii toczyć się będzie wokół dwójki uczestników testów farmaceutycznych. Nieznajomi zostaną poddani eksperymentom, które umożliwiają życie w świecie własnych fantazji. Ta idylla nie potrwa jednak długo i bohaterowie zostaną wciągnięci w różne niebezpieczeństwa. Całość jest remakiem norweskiego serialu o tym samym tytule. W tamtej produkcji główny bohater żył w kilku równoległych rzeczywistościach, podczas gdy jego ciało cały czas znajdowało się w szpitalu.

Maniac serial Netflix

Udostępnione zdjęcia robią wrażenie. Na jednym widzimy zasiadających w specjalnych fotelach uczestników, którzy poddawani są testom przy pomocy urządzeń emitujących fale. Niemal wszystkie fotografie spowija różowa poświata, która przywodzi na myśl osobliwą wersję Odysei kosmicznej lub Obcego. Oby tylko kolorystyka nie okazała się zwrotem w kierunku cyberpunkowego Bez słowa oraz innych średnio udanych, napakowanych gwiazdami produkcji Netfliksa.

Maniac – kogo zobaczymy na ekranie?

W jednej z głównych ról pojawi się wspomniana Emma Stone. Tym samym Netflix poszerza swoją załogę o kolejnego laureata Oscara. Znana z La La Land aktorka dołączy do grona takich tuz, jak Angelina Jolie, Brad Pitt, Dustin Hoffman czy Jared Leto. Na ekranie partnerować jej będzie Jonah Hill (Wilk z Wall Street, Moneyball). Ponadto w produkcji zobaczymy Sonoyę Mizuno, Justina Theroux czy Julię Garner.

Maniac serial Netflix

Reżyserem serialu jest Cary Fukunaga, który nakręcił inny projekt Netfliksa – Beasts of no Nation oraz serial Detektyw. Filmowiec  jest również współodpowiedzialny za scenariusze do horroru TO i serialu Alienista. Fabułę Maniaca opracował Patrick Sommerville (Pozostawieni).

1. sezon ma liczyć 10 odcinków. Maniac trafi do katalogu Netfliksa najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

11 odpowiedzi na “Emma Stone i Jonah Hill spełniają swoje fantazje. Tak wygląda serial Maniac od Netfliksa”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...