Z Instagrama na papier. Książka Katarzyny Nosowskiej już w przedsprzedaży

News/Książki 17.04.2018
Z Instagrama na papier. Książka Katarzyny Nosowskiej już w przedsprzedaży

Z Instagrama na papier. Książka Katarzyny Nosowskiej już w przedsprzedaży

Zaczęło się… nie, nie od kariery wokalistki najbardziej rozpoznawalnego polskiego zespołu rockowego. Zaczęło się od Instagrama i zamieszczania na nim pozytywnie ironicznych treści. A efektem tego wszystkiego jest pierwsza książka Kasi Nosowskiej: A ja żem jej powiedziała.

Kasia Nosowska znana jest większości jako wokalistka zespołu Hey. Ostatnio jednak przyciąga uwagę innym zajęciem. Takim, któremu nie poświęca za wiele czasu, a które mimo to dało radość wielu ludziom. Chodzi o instagramowy profil artystki.

Zamiast się na nim lansować, umieszczając swoje najatrakcyjniejsze zdjęcia w inspirujących stylizacjach, postanowiła na nim sobie… porozmawiać. O życiu. O showbiznesie. O modzie. O celebrytach. O fobiach i szczęściu. W charakterystyczny i ironiczny – często wręcz autoironiczny – sposób, w krótkich monologach.

Poczucie humoru, jakie Katarzyna Nosowska zaprezentowała na swoim profilu przez dystans do siebie i świata, a także pozytywna energia z niego bijąca, przysporzyły jej wielu fanów. Jestem przekonany, że istotna ich część nawet nie zna jej muzyki. To właśnie dla fanów jej profilu – nie muzyki – dedykowana jest jej pierwsza książka.

Katarzyna Nosowska: A żem jej powiedziała… – ruszyła przedsprzedaż.

Książka jest w zasadzie rozwinięciem formy, jaką artystka zaprezentowała na Instagramie. A żem jej powiedziała ma być zbiorem myśli Kasi Nosowskiej. Jakich dokładnie? Cytując opis książki:

O druzgocącym wpływie portali społecznościowych na nasze życie, o dylematach partnerstwa, problemach w okiełznaniu nastolatków, o miłości do jedzenia i terrorze rynku reklamowego, oraz tym jak kochać i nie kochać, a także tym, że czarny nie wyszczupla, a seks tantryczny nie polega tylko na faszerowaniu, faszerowaniu, faszerowaniu.

Książka pojawi się w sklepach 23 maja. Już teraz można ją zamawiać w przedsprzedaży. Jej cena to 39,90 zł.

Teksty, które musisz przeczytać:

Agnieszka Chylińska dołączyła do Hot16Challenge. Nosowska poszła inną drogą i stworzyła tryptyk o „ostrym cieniu mgły”

Pandemia koronawirusa jest daleka od zakończenia, pracownicy służby wciąż ciężko pracują przy osobach zarażonych, polskie gwiazdy namawiają do wspierania tych wysiłków za pomocą Hot16Challenge. Następną artystką, która odpowiedziała na nominację jest Agnieszka Chylińska. Diametralnie inaczej na zamieszanie zareagowała za to Katarzyna Nosowska.

News/Muzyka 12.05.2020

Dołącz do dyskusji (2)

7 odpowiedzi na “Z Instagrama na papier. Książka Katarzyny Nosowskiej już w przedsprzedaży”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...