600 milionów dolarów, efektowne pościgi i wichura stulecia. Tak zapowiada się najnowszy film katastroficzny, zatytułowany Huragan. Produkcję od dziś można oglądać w kinach.

Jeśli jesteście fanami kina katastroficznego, a wszelkie ekranowe anomalie atmosferyczne dostarczają wam najlepszej rozrywki, to ten film jest stworzony dla was. Nie zabraknie porwanych przez wiatr samochodów, rozerwanych domów, a nawet przewróconego kontenerowca. Do tego wszystkiego napad na bazę wojskową, którego celem jest 600 milionów dolarów w gotówce.

Tak przedstawia się film Huragan.

Podczas gdy zorganizowana grupa próbuje otworzyć sejf z pieniędzmi, agentka Casey musi za wszelką cenę dotrzeć do placówki. Pomagają jej w tym Will, naukowy ekspert od huraganów, oraz jego brat, były żołnierz Breeze. W dzieciństwie rodzeństwo doświadczyło już podobnej wichury, która totalnie zniszczyła ich rodzinne miasteczko. Tym razem bracia nie zamierzają uznać wyższości żywiołu i razem z Casey zatrzymać przestępców.

Ze zwiastuna jasno wynika, że Huragan to produkcja nastawiona na akcję. Oprócz niepowstrzymanego żywiołu widzowie zobaczą także pościgi samochodowe czy strzelaniny. Jeśli ktoś zainteresowany jest weekendowym seansem rozrywkowym z obowiązkowym popcornem, to ten film może być dobrym wyborem.

Huragan film

Huragan – obsada filmu

W roli agentki Casey zobaczymy znaną z Uprowadzonej Maggie Grace. Na ekranie partnerować jej będzie Toby Kebbell (Will), którego kojarzymy jako Kobę z Planety małp i Liama z odcinka The Entire History of You serialu Czarne lustro. Jego filmowego brata zagra Ryan Kwanten, czyli Jason Stackhouse z Czystej krwi. Ponadto w filmie pojawią się Ralph Ineson, Melissa Bolona czy Ben Cross. Reżyserem projektu jest Rob Cohen, odpowiedzialny za Szybkich i wściekłych oraz xXx.

Huragan od dzisiaj można oglądać w kinach. Dystrybutorem filmu w Polsce jest Kino Świat.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

6 odpowiedzi na “Nadchodzi potężny żywioł. Huragan już dzisiaj w kinach”

  1. Wszystko wygląda niezwykle sztucznie. To już nieśmiertelny Twister z Helen Hunt był bardziej wiarygodny wizualnie. A tu 20 lat później, sztuczność goni sztuczność.

  2. 600 mln? A ja myślałem, że to film z poziomu tych ocenianych na Filmwebie na 2-3. Wygląda to strasznie sztucznie i przerysowanie. Ja bym dolara po zwiastunie nie wydał aby to obejrzeć. Niestety im możliwości większe tym efekty komputerowe bardziej sztuczne.

  3. Mam unlimited ,więc pewnie zobaczę, choć zwiastun to jedna z najbardziej wieśniackich i męczących produkcji jakie dane mi było oglądać przed seansami ostatnimi czasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...