Dolina Krzemowa i Barry mają się świetnie! HBO zamawia nowe sezony

News/Seriale 13.04.2018
Dolina Krzemowa i Barry mają się świetnie! HBO zamawia nowe sezony

Dolina Krzemowa i Barry mają się świetnie! HBO zamawia nowe sezony

Powstanie kolejny, szósty już sezon serialu Dolina Krzemowa i drugi sezon serii Barry – taką decyzję podjęli szefowie HBO. Stacja zamówiła już kolejne sezony aktualnie emitowanych seriali.

Komedia Barry to dość świeża pozycja w katalogu HBO. Serial Aleca Berga i Billa Hadera zadebiutował w marcu tego roku. Z kolei Dolina Krzemowa to już całkiem długa historia.

Dolina Krzemowa opowiada o ludziach, którzy założyli start-up Pied Piper. Twórcą serialu emitowanego od 2014 roku jest Mike Judge. Jak widać po obecnym sezonie, nie wypstrykał się on jeszcze ze wszystkich żartów, bowiem Dolina nadal potrafi rozbawić. Wraz z nowym sezonem obsadę opuścił odtwórca roli Erlicha Bachmana, T.J. Miller. W czwartej serii bohater przepadł bez śladu podczas wyprawy do Azji. Chociaż fizycznie nie jest obecny w piątym sezonie, pojawia się nadal, choćby w wątku dotyczącym jego zaginięcia. Twórcy uniknęli dzięki temu nagłego wycofania postaci.

Wszystkie sezony Doliny Krzemowej obejrzeć można na HBO GO. Ostatni odcinek aktualnej serii zostanie wyemitowany 13 maja.

Serial Barry opowiada o byłym komandosie, obecnie płatnym zabójcy z Los Angeles. Cierpiący na skutek stresu powojennego Barry znajduje ukojenie w nowym zawodzie. Ma spokój, zarabia pieniądze, a przy okazji pozdbywa się niebezpiecznych typków.

W główną rolę wcielił się świetny Bill Hader.

Nie jest to kolejna głupia komedyjka, a inteligentna i błyskotliwa rozrywka. Już pierwszy odcinek przyciąga dobrą satyrą, pełną napięcia akcją i dobrze zarysowanymi postaciami. Nic dziwnego, że stacja zdecydowała się na kontynuację, szkoda byłoby takiej perełki.

Pierwszy sezon serialu jest aktualnie emitowany na HBO GO. Podobnie jak w przypadku Doliny Krzemowej, ostatni odcinek tej serii zobaczymy w maju.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...