Skoro George Clooney i spółka dali radę trzy razy, to dlaczego ekipa Sandry Bullock ma nie spróbować? Warner Bros. udostępnił nowy trailer filmu Ocean’s 8.

Niby nic specjalnego – kolejny heist movie, który zawierać będzie sporą dawkę humoru. Długie obmyślanie planu w więzieniu, po wyjściu obserwacja obiektu i dobór ekipy. Następnie długie przygotowania, zakończone właściwą akcją, podczas której nie wszystko idzie zgodnie z planem. Co więc jest wyjątkowego w tej produkcji?

W Ocean’s 8 w skoku wezmą udział tylko kobiety.

Debbie Ocean, czyli siostra znanego z poprzednich części Danny’ego, miała mnóstwo czasu na przygotowanie planu. A konkretnie to pięć lat, osiem miesięcy i dwanaście dni, bowiem taki okres spędziła w więzieniu. Po wyjściu na wolność nie porzuca jednak kryminalnej ścieżki. Jej następnym celem jest kradzież diamentów, które zostaną zaprezentowane w czasie corocznego balu w nowojorskim Metropolitan Museum of Art. Debbie wie, że aby zdobyć kosztowności, musi skompletować najlepszą ekipę. A na nią złoży się jeszcze siedem wprawionych złodziejek.

Ocean’s 8 jest spin-offem popularnej trylogii Stevena Soderbergha. Cykl zapoczątkował w 2001 r. film Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra, będący remakiem produkcji z Frankiem Sinatrą i Deanem Martinem w rolach głównych. W nowej wersji w dowodzącego napadem na bank Danny’ego wcielił się George Clooney.

Ocean's 8 trailer

Ocean’s 8 – kogo zobaczymy na ekranie?

Trzeba przyznać, że film może pochwalić się doborową obsadą. W kierującą całą operacją Debbie wcieli się Sandra Bullock. Jej wspólniczki zagrają Cate Blanchett (Blue Jasmine, Carol), Anne Hathaway (Les Miserables, Mroczny Rycerz powstaje), Helena Bonham Carter (Podziemny krąg, Jak zostać królem), Sarah Paulson (American Horror Story) oraz Mindy Kaling (Świat według Mindy). Ekipę uzupełnią Rihanna oraz Awkwafina.

Ponadto w filmie wystąpią także Richard Armitage (Hobbit), Dakota Fanning (Wojna światów) czy Katie Holmes (Batman – Początek). Gościnne występy mają zaliczyć siostry Kardashian, Serena Williams czy znani z trylogii Ocean’s Matt Damon i Carl Reiner. Reżyserię powierzono odpowiedzialnemu za Igrzyska śmierci Gary’emu Rossowi.

Premierę filmu zaplanowano na 22 czerwca.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

4 odpowiedzi na “Diamenty to najlepsi przyjaciele kobiety. Ocean’s 8 – zwiastun”

  1. Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt że nie poczułam sympatii do żadnej z bohaterek. Wiem że to trailer i ma pokazać zarys ale jednak czegoś mi brakuje. Wszystko wygląda tylko jak zlepek scen które nie wywołują u mnie żadnego zainteresowania. Nie czekam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...