Więcej Sokoła Millenium, więcej akcji na pędzącym pociągu i więcej Chewbacci. Lucasfilm opublikował kinowy trailer filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.

Już za kilka tygodni czeka nas powrót do odległej galaktyki. Tym razem będzie inaczej, bowiem na ekranie nie zobaczymy żadnego Skywalkera. Fabuła skupi się na młodym Hanie Solo, jego spotkaniu z Chewbaccą i Lando Calrissianem oraz na początku przemytniczej kariery.

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu.

W klipe widzimy nowe ujęcia z naszym ulubionym wookiee. Han Solo: Gwiezdne wojny – historie pokaże początek jego wspaniałej, pełnej docinek przyjaźni z głównym bohaterem. Dowiemy się także nieco więcej na temat samego Chewbacci, a na ekranie pojawi się co najmniej jeden inny przedstawiciel jego gatunku. Włochata postać znajdzie się także w sporym niebezpieczeństwie podczas napadu na pociąg.

Nowa zapowiedź oferuje kilka premierowych ujęć z tej właśnie sceny. Po intensywnej strzelaninie Solo i jego towarzyszy z grupą Cloud Riders można zakładać, że będzie to jedna z najbardziej widowiskowych sekwencji całego filmu.

Han Solo zwiastun

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie zabierze nas także na pokład Sokoła Millenium.

Kultowy statek będzie miał jednak nieco inny wygląd i możliwości niż wersja znana z filmowego kanonu. W najnowszej produkcji Lucasfilm pojazd należy do Lando Calrissiana, którego widzimy zresztą za sterami Sokoła. W pilotowaniu pomaga mu L3-37, czyli kolejny wprowadzony do uniwersum robot.

Główną rolę powierzono Aldenowi Ehrenreichowi, znanemu z Ave, Cezar! czy Pięknych istot. W Lando wcieli się znany z serialu Atlanta Donald Glover. Ponadto na ekranie zobaczymy także Emilię Clarke (Gra o tron), Woody’ego Harrelsona (Detektyw, Trzy billboardy za Ebbing, Missouri) czy Paula Bettany’ego (Vision z MCU). Ten ostatni zagra tajemniczego Drydena Vosa, którego twarz widzimy w nowym zwiastunie.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie trafi do kin 25 maja.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...