Lubicie historie o małomiasteczkowych policjantach? Netflix robi dla was animowaną serię Paradise, P.D.

News/Seriale 05.04.2018
Lubicie historie o małomiasteczkowych policjantach? Netflix robi dla was animowaną serię Paradise, P.D.

Lubicie historie o małomiasteczkowych policjantach? Netflix robi dla was animowaną serię Paradise, P.D.

Netflix poszerza swoją ofertę seriali animowanych skierowanych do dorosłych widzów. Jeszcze w tym roku do katalogu serwisu trafi Paradise, P.D.

Platforma VoD nie zapomina o tych, którzy lubią umilić sobie czas przy kreskówkach dla dorosłych. Choć ta oferta nie jest tak rozbudowana, jak w przypadku tradycyjnych seriali Netfliksa, to w bibliotece serwisu znajdziemy kilka ciekawych tytułów. Obok popularnych Ricka i Morty’ego i Archera abonenci mogą cieszyć się oryginalnymi produkcjami platformy.

Na czoło wysuwa się BoJack Horseman, ukazujący gorzki widok coraz bardziej staczającego się człowieka-konia. Do tego mamy bardziej realistyczne komedie w postaci Nie ma jak w rodzinie oraz Big Mouth. Niedługo do tego grona dołączy kolejna pozycja.

Netflix zlecił powstanie serialu Paradise, P.D.

Ten tytuł skupi się na pracy policjantów z małego miasteczka. Funkcjonariusze nie do końca nadają się do pełnienia swoich obowiązków, więc całość będzie mieć komediowy charakter. Projektem zajmą się Roger Black i Waco O’Guin, odpowiedzialni za serial Brickleberry. Serial zostanie zrealizowany przez Odenkirk Provissiero Entertainment i Bento Box Animation. Netflix zamówił cały sezon, składający się z 10 odcinków trwających po około pół godziny.

Paradise, P.D. serial Netflix

Paradise, P.D. – kto znalazł się w obsadzie?

Znane są już nazwiska kilku aktorów, którzy użyczą głosów serialowym postaciom. Wśród nich znaleźli się Dana Snyder, Dave Herman czy Kyle Kinane. Dubbingiem zajmą się także Cedric Yarbrough (40-letni prawiczek, Poznaj moich rodziców) oraz Sarah Chalke (Hoży doktorzy, Rick i Morty). Ponadto w ekipie znalazł się Tom Kenny, weteran gry głosem, znany przede wszystkim jako SpongeBob Kanciastoporty oraz Lodowy Król z Pora na przygodę!.

Nieznana jest jeszcze konkretna data premiery Paradise, P.D., ale serial ma pojawić się na Netfliksie jeszcze w tym roku. W przygotowaniu jest także kolejna animowana produkcja platformy – Tuca & Bertie. Tym projektem zajmują się twórcy BoJacka Horsemana, a akcja będzie osadzona w tym samym uniwersum. Tytułowe bohaterki to 30-letnie kobiety-ptaki, dogadujące się pomimo dużych różnic w charakterach.

Teksty, które musisz przeczytać:

„Park Jurajski: Obóz Kredowy” to najlepsza produkcja z serii „Jurassic World”. To wcale nie jest serial dla dzieci

Fani „Parku Jurajskiego” od lat nie mieli wielu powodów do zadowolenia. Kolejne sequele nie były w stanie dorównać kultowej produkcji Stevena Spielberga. A sytuacja dodatkowo pogorszyła się wraz ze startem serii „Jurassic World”. Dlatego tym ciekawszą wybawicielką serii okazała się nowa animacja platformy Netflix, zatytułowana „Park Jurajski: Obóz Kredowy”.

Recenzja/Seriale 18.09.2020

Dołącz do dyskusji (3)

24 odpowiedzi na “Lubicie historie o małomiasteczkowych policjantach? Netflix robi dla was animowaną serię Paradise, P.D.”

  1. Jak to będzie coś podobnego do brickleberry to nawet nie warto na to spoglądać. Non stop wymuszone żarty, które na siłę próbują naruszać poprawność polityczna w chamski sposób i chyba na tym całość polega. Próbowałem obejrzeć że trzy odcinki i nie dałem rady żadnego dokończyć. Porażka

  2. Obejrzałem 3 odcinki i muszę przyznać że może nie dla każdego kto nie lubi ‘głupich’ żartów. Ale ktoś kto lubi to mu się spodoba ;p

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...