Gra Lego Iniemamocni pojawi się w sam raz na światową premierę filmu

News/Gry 28.03.2018
Gra Lego Iniemamocni pojawi się w sam raz na światową premierę filmu

Gra Lego Iniemamocni pojawi się w sam raz na światową premierę filmu

Tego mogliśmy się spodziewać. Premierze filmu Iniemamocni 2 będzie towarzyszyć wydanie gry wideo na PC i konsole. Na szczęście nie będzie to byle jaka produkcja. Stworzy ją ekipa odpowiedzialna za serię gier Lego.

Warner Bros. Interactive i Disney wspólnie wydadzą grę Lego Iniemamocni, której produkcją zajęło się studio TT Games. Gra pojawi się na komputery PC z Windows, a także na konsole Xbox One, PlayStation 4 i Switch. Jej premiera przewidziana jest na 15 czerwca, a więc w dzień po światowej premierze filmu Iniemamocni 2. Niestety, polska premiera kinowa odbędzie się nieco później, bo 13 lipca.

Tak jak poprzednie gry z serii Lego, również i Iniemamocni będą zawierać otwarty świat, który będziemy mogli eksplorować. Znajdziemy w nim oczywiście najważniejsze lokacje z obu filmów Pixara – pamiętajmy wszak, że pierwsza kreskówka nie doczekała się konsolowo-pecetowej adaptacji ze świata Lego.

W Lego Iniemamocni będziemy walczyć z epidemią złoczyńców.

Bossowie świata przestępczego mają być nowością w serii gier Lego. Rozprawianie się z nimi będzie odblokowywać nowe rejony na mapie, w których będą na nas czekać nowe zadania do wykonania i nowi bossowie.

Jak zapewnia TT Games, poszczególne questy w grze mają być ciekawe i zdecydowanie w klimacie filmów. Ich scenariusz był bowiem rzekomo opracowywany wspólnie ze studiem Pixar. Co więcej, gra ma być spójna fabularnie z oboma filmami, rozszerzając ich mitologię o dodatkowe wątki w opowieści.

Twórcy zapowiadają też, że Lego Iniemamocni w szczególny sposób wykorzystają tryb kooperacji. Ten był zawsze mocną stroną serii gier Lego, tym razem wspólne rozwiązywanie zagadek ma być szczególnie satysfakcjonujące. Zwłaszcza że gra zdecydowanie nadaje się do wspólnej, rodzinnej zabawy, również z udziałem najmłodszych.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...