Nawet jeśli nie masz Canal+, obejrzysz premierę serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku

News/Seriale 18.03.2018
Nawet jeśli nie masz Canal+, obejrzysz premierę serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku

Nawet jeśli nie masz Canal+, obejrzysz premierę serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku

Dziś wieczorem na antenie Canal+ będzie można zobaczyć pierwszy odcinek serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku. Stacja zrobiła widzom prezent i odkodowała swoje pasmo.

Czytaj także: Kruk. Szepty słychać po zmroku może być polskim hitem tego roku. Widziałam już dwa odcinki serialu

Głównym bohaterem serialu jest Adam Kruk, funkcjonariusz łódzkiego wydziału kryminalnego. Policjant zostaje służbowo wysłany na rodzinne Podlasie. W międzyczasie w Białymstoku dochodzi do tajemniczego zniknięcia nastolatka. Adam zostaje zaangażowany w sprawę porwania chłopca. Ponadto bohater musi zmierzyć się z wydarzeniami, które w przeszłości kazały mu uciekać z tych stron.

Kruk. Szepty słychać po zmroku ma być jednym z najmocniejszych polskich seriali.

Twórcy pragnęli stworzyć mroczny, brutalny klimat odludzia, znany choćby z Fargo czy Top of the Lake. Ważną rolę w fabule odegra sam wielokulturowy region Podlasia, który podobnie jak bohater nie rozliczył się z przeszłością. Istotnym elementem przedstawionej rzeczywistości będzie także mistycyzm i życie duchowe tamtejszych mieszkańców.

W roli Adama Kruka zobaczymy Michała Żurawskiego, którego wspierać Cezary Łukaszewicz. Aktor wcielił się w przyjaciela głównego bohatera z lat dzieciństwa. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się także Mariusz Jakus, Katarzyna Wajda czy Marcin Bosak. Reżyserem serialu jest Maciej Pieprzyca, a scenariusz przygotował Jakub Korolczuk. Będzie to pierwszy polski serial stworzony w technologii 4K.

Premierowy odcinek można obejrzeć dzisiaj o 21:30 na Canal+.

Stacja zdecydowała się zrobić prezent abonentom nc+ oraz posiadaczom pakietów sieci kablowych. Nawet jeśli na co dzień nie macie kanału w swojej ofercie, to uzyskacie do niego dostęp w czasie emisji premierowego epizodu. Następnie odcinek będzie można oglądać w nc+ GO i nc+ GO TV. Następne części wyświetlane będą w kolejne niedziele o tej samej porze.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...