Ucho Prezesa wraca! 3. sezon politycznej satyry od dzisiaj w Showmax

News/Seriale 15.03.2018
Ucho Prezesa wraca! 3. sezon politycznej satyry od dzisiaj w Showmax

Ucho Prezesa wraca! 3. sezon politycznej satyry od dzisiaj w Showmax

Niewiele polskich produkcji wywołało furorę porównywalną do Ucha Prezesa. Internetowy serial satyryczny od razu został uznany za wydarzenie sezonu. A potem było jeszcze lepiej, dlatego wielu nie mogło się doczekać kolejnego sezonu. Na szczęście Ucho Prezesa powraca już dzisiaj!

3. sezon uwielbianego show powróci w niezmienionej formie, ale z kilkoma nowymi twarzami w obsadzie. Rekonstrukcja rzeczywistego rządu musiała za sobą pociągnąć zmiany również w fikcyjnym gabinecie prezesa. Jak jednak zapewniają twórcy serialu, nie oznacza to, że dotychczasowi ulubieńcy znikną z ekranu. Panowie Antoni i Ryszard, podobnie jak pani Beata wciąż będą pojawiać się na dywaniku prezesa.

To pozytywna wiadomość, bo serialowy odpowiednik Antoniego Macierewicza był bezapelacyjną gwiazdą Ucha Prezesa.

Ucho Prezesa trzeci sezon

Co więcej, to właśnie jemu poświęcony zostanie pierwszy odcinek trzeciego sezonu – Zęby krokodyla. Jednym z nowych bohaterów będzie z kolei Donald z Brukseli, który ma ostro pomieszać szyki prezesowi, w którego wciela się Robert Górski. Poza zwyczajowym otoczeniem gabinetu prezesa i sejmowych korytarzy w nowej serii pojawią się również sceny odbywające się zagranicą.

Do obsady serialu dołączyli Krzysztof Dracz i Jolanta Fraszyńska, którzy wcielą się w parę prowadzącą ośrodek terapeutyczny dla byłych polityków.

Wśród gościnnej obsady nie zabraknie głośnych nazwisk: Cezarego Pazury, Tomasza Kota czy Magdaleny Schejbal. Produkcja 15 marca zadebiutuje na platformie Showmax. Kilka dni później pierwszy odcinek będzie można również obejrzeć w innych mediach. W Telewizji WP pojawi się 18 marca, a na oficjalnym kanale serialu na YouTubie epizod zadebiutuje 22 marca tego roku.

Nowe epizody Ucha Prezesa można znaleźć na serwisie Showmax. Będą emitowane co czwartek.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

9 odpowiedzi na “Ucho Prezesa wraca! 3. sezon politycznej satyry od dzisiaj w Showmax”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...