Planeta Ziemia II od BBC w 4K, czyli telewizja nc+ przekonuje do wymiany dekoderów

News/TV 12.03.2018
Planeta Ziemia II od BBC w 4K, czyli telewizja nc+ przekonuje do wymiany dekoderów

Planeta Ziemia II od BBC w 4K, czyli telewizja nc+ przekonuje do wymiany dekoderów

Telewizja nc+ poszerza swoją ofertę treści 4K. Już teraz można obejrzeć pierwszą kolekcję w wysokiej rozdzielczości w nc+ GO TV, a niedługo pojawi się w niej prawdziwa perełka. Planeta Ziemia II w 4K może zachęcić klientów do wymiany dekodera na nowy.

Już w minionym roku nc+ zapowiedziało ofensywę 4K. W ofercie pojawiły się pierwsze dekodery, które pozwalają na wyświetlanie na ekranach telewizorów wideo w wysokiej rozdzielczości. Teraz pozostało zapełnić ramówkę i bibliotekę treściami, które zrobią z tego użytek.

Na start klienci dostali dostęp do transmisji 4K meczów Ligi Mistrzów i Premier League. Oprócz tego kolejne produkcje własne będą kręcone i udostępniane klientom od razu w 4K. Dotyczy to nadchodzącego serialu Kruk. Szepty słuchać po zmroku, który zadebiutuje na antenie Canal+ i w nc+ GO TV już w przyszłą niedzielę. Na tym jednak nie koniec.

blekitna planeta 4k nc plus bbc

Kolekcje 4K w nc+ GO.

Dostawca telewizji nc+ poinformował dzisiaj o udostępnieniu pierwszej kolekcji VOD w rozdzielczości 4K. Na pierwszy ogień poszła produkcja Błękitna Planeta II od BBC Studios, czyli siedmioodcinkowa seria dokumentów przyrodniczych o życiu w głębinach, w których narratorem jest David Attenborough.

Klienci, którzy korzystają z dekodera 4K UltraBox+ mogą uzyskać dostęp do 7 odcinków dokumentu Błękitna Planeta II bez żadnych opłat bezpośrednio z dysku twardego w urządzeniu. W przyszłości udostępnione zostaną też inne materiały w 4K, w tym Łowcy (7 odcinków) oraz wydana w 2016 roku kapitalna Planeta Ziemia II (6 odcinków).

Klienci będą mogli oglądać wymienione dokumenty w wysokiej rozdzielczości w ramach promocji bez opłat aż do końca kwietnia. Biorąc pod uwagę kolekcje dokumentów oraz zbliżającą się premierę Kruka, klienci mają teraz świetny moment na to, by wymienić swoje dekodery na 4K UltraBox+, jeśli z decyzją do tej pory zwlekali.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

14 odpowiedzi na “Planeta Ziemia II od BBC w 4K, czyli telewizja nc+ przekonuje do wymiany dekoderów”

 1. Szkoda tylko, że wymieniając dekoder musimy podpisac/przedłużyć (jak zwał tak zwał) umowe na kolejne 2 lata. NC łapie sie wszystkiego co może aby utrzymać abonentów (reklamy typu LM na wyłączność, tylko nie informują że mają wyłączność do końca obecnej kampani a nowy abonent który nie jest w temacie zostaje później z ręką w nocniku) Po zakończeniu LM będzie miała mało konkurencyjną ofertę. Jestem abonentem od 5 lat, ale sama liga angielska (mimo, ze ja bardzo lubię) i polscy kopacze to za mało. Nie lubię Solorza ale lubię oglądać LM, niestety ale jesli nic się nie zmieni w negocjacjach nc z polsatem to grono ludzi zrezygnuje z usług nc.

 2. Serio? Świetny moment by wymienić dekodery? Bo jakiś przyrodniczy serial puścili w 4K? Nie wydaje mi się.

  Klienci (poza zapaleńcami przyrody i sportu) pójdą wymienić dekodery dopiero jak będzie sporo filmów i seriali w 4K a nie takie popierdółki.

  Jasne, fullhd też tak zaczynało, ale nie wmawiajmy ludziom, że to jest już ten świetny moment na wymianę. Toż to są czasy co najwyżej Ealy adopters i to wczesne: https://uploads.disquscdn.com/images/568b494500329603960b34f60c3505d67f4ebe52d300398e0bb08e840bb984a5.png
  (obrazek z https://blog.heatspring.com)

 3. Oba seriale przyrodnicze są na prawdę świetne. Nie jestem fanem spędzania niedzieli z Krystyną Czubówną, ale “Blue Planet” i “Planet Earth” postanowiłem sprawdzić bo nigdy nie słyszałem tyle szumu wokół filmów przyrodniczych. Wielu z nas (ja na pewno) miało taki moment, po wejściu do sklepu z elektroniką, że “wow” się cisnęło na usta po zobaczeniu rzędu telewizorów odtwarzających materiał promocyjny. Wiele osób ma tak do teraz, chociaż część już się nauczyła, że te materiały wideo mają wycisnąć z telewizora jak najwięcej i przy oglądaniu “tańca z gwiazdami na lodzie” albo “faktów po faktach po uwadze po uwadze” efektu wow nie będzie. Otóż obie powyższe serie BBC, poprzez niesamowite zdjęcia, chyba najbardziej w historii zbliżyły mnie do tego efektu wow z czasów moich pierwszych kontaktów z telewizją wysokiej rozdzielczości.

  Long story short…. Nie. To nie jest wystarczający argument do wymiany dekodera.

 4. Trochę nie w temacie, ale z powodu artykułu wszedłem na ich stronę, widzę reklamę “Dom, w którym internetu nie da się wykończyć! Nieśmiertelny internet od nc+! Nowość w nc+. Teraz możesz kupić internet bez limitu danych”.

  Oczywiście czytam dalej i informacja, że po przekroczeniu 100 GB prędkość obniżana jest do 1 Mb/s. Jak można tak bezczelnie wciskać ludziom kit? Celowo nie piszę “kłamać”, bo faktycznie nie kłamią – Internet będzie bez limitu, a co z tego, że z prędkością 1 Mb/s jak sprzed kilkunastu lat. Ale “kitem” to nazwę, bo na pewno nie jest to korzystne rozwiązanie dla całej np. 3-4 osobowej rodziny, korzystającej średnio intensywnie z Internetu, bo w komfortowym korzystaniu z Sieci nie chodzi o to, żeby spoglądać na jakieś liczniki danych.

  • jak pewnie wiesz, chodzi o to by sprzedać. Podpisać umowę i uwiązać delikwenta na x czasu. To samo miałem w playu, to samo robi dhl, dpd itd. i ten sam kit znajdziesz w 80% haseł reklamowych. Dla firmy lepiej jest (wg. nich) pozyskać nowego klienta, niż utrzymać starego. Ot takie ubicie kury, żeby zrobić rosół, niż odbierać od niej jajka, gdzie i ty masz jedzenie i kura zadowolna, ze żyje i jeszcze ktoś ją po kuporze zmacał. Choć zdarzają się ‘konsultanci/ sprzedawcy’ którzy to otawrcie mówią i uczciwie doradzą, jednak większość wciśnie, żeby wcisnąć bo przecież raz, ze targety, dwa, ze potem to problem obsługi klienta.

   • No właśnie to mi się w tym nie podoba, że do większości osób trafi hasło “nielimitowany Internet”, a dopiero jak włączy im się “lejek” to się zorientują, jaka to umowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...