Jeśli nie widziałeś najgorszego polskiego filmu, to będziesz miał okazję. Botoks zagości w Showmaksie

News/Film 08.03.2018
Jeśli nie widziałeś najgorszego polskiego filmu, to będziesz miał okazję. Botoks zagości w Showmaksie

Jeśli nie widziałeś najgorszego polskiego filmu, to będziesz miał okazję. Botoks zagości w Showmaksie

Jeśli ktokolwiek sądził, że wraz z zakończeniem pierwszej serii serialu Botoks, przyjdzie nam pożegnać się z bohaterami produkcji o polskiej służbie zdrowia, to będzie musiał zweryfikować to przekonanie. Filmowa wersja produkcji trafi na platformę Showmax.

W ostatnich latach nie było drugiej tak kontrowersyjnej produkcji jak Botoks. Patryk Vega, jak to ma w zwyczaju, zapowiadał historię opartą na faktach i brutalne rozliczenie się z grzechami służby zdrowia. Według wielu krytyków te zapowiedzi nijak nie zostały zrealizowane i zamiast tego, otrzymaliśmy nielogiczny zlepek scen.

Kontrowersje wzbudziło nie tylko przedstawienie lekarzy jako skorumpowanych ignorantów, ale również antyaborcyjne spojrzenie reżysera. Film zdobył aż 8 nominacji do antynagrody Węże 2018, która wskazuje najgorsze filmy minionego roku.

Nie sposób jednak spierać się z wynikami finansowymi osiąganymi przez film. Botoks w ciągu trzech pierwszych dni w kinach zobaczyło 711 tysięcy 906 widzów. Botoks został najczęściej oglądanym polskim filmem w 2017 roku. Produkcja cieszyła się też popularnością w Wielkiej Brytanii.

Niedługo później okazało się, że Vega ma dużo niewykorzystanego materiału, który w połączeniu z nowymi scenami przeznaczy na serial. Botoks w formie sześcioodcinkowego serialu trafił na platformę Showmax, wzbudzając mieszane uczucia. Ostatni epizod produkcji miał swoją premierę wczoraj, a już dzisiaj Showmax ogłosił, że niedługo na platformie będzie można zobaczyć filmową wersję hitu.

Botoks pojawi się w Showmaksie już 30 marca.

Abonenci Showmaksa, którzy do tej pory nie widzieli Botoksu, będą więc mogli porównać jakość produkcji z wersją ukazaną w serialu. Szykują się długie dyskusje zwolenników obu wersji. O Botoksie jeszcze długo będzie głośno.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (15)

43 odpowiedzi na “Jeśli nie widziałeś najgorszego polskiego filmu, to będziesz miał okazję. Botoks zagości w Showmaksie”

 1. Niedługo Showmax będzie drugim (po grupach antyszczepionkowców) miejscem, które zostanie uznane przez WHO za kancerogenne. Jeśli już nie jest

 2. Mam takie wrażenie, że jakby nie wątki aborcyjne, to film nie byłby tak źle oceniany. Vega trafił w czuły punkt i efekt jest jaki widać. Film moim zdaniem wcale nie był zły, nawet nieźle się miejscami ubawiłem. I przede wszystkim mnie nie wynudził.

  • Podobno to dlatego że kilka zdzir po aborcji na życzenie poczuło się urażone emocjonalnie i stąd ta negatywna opinia. Lewackie szumowiny szkalują. Oczywiście nie twierdzę zę to dzieło artystyczne, ot zwykłe filmidło do obejrzenia

 3. “Kontrowersje wzbudziło nie tylko przedstawienie lekarzy jako skorumpowanych ignorantów, ale również antyaborcyjne spojrzenie reżysera”

  O lekarzy-łapówkarzy pies z kulawą nogą nie zapyta, ale z tą antyaborcyjnością to już naprawdę przegiął pałę. Nie?

  O to właśnie chodzi tym, którzy oceniają film jako nielogiczny zlepek komórek tfu… scen.

  A film/serial jest taki jakie są po prostu filmy P. Vegi. Campowy.

 4. Tak samo jak z teledyskami sex masterki, siostr godlewskich itp – wszyscy to hejtują i każdy ogląda :D :D :D ale hipokryzja

 5. Nie znałem Vagi ani filmu wcześnej – obejrzałem i jest całkiem .. dobry ! dałbym mu spokojnie 6 gwaizdek ( na 10 w filmwebie ) a nie jestem skory do ich przyznawania.
  Na pewno WARTO obejrzeć !

 6. Rozumiem ze przesłanie filmu jest nie zjadliwe. „Kontrowersje wzbudziło nie tylko przedstawienie lekarzy jako skorumpowanych ignorantów, ale również antyaborcyjne spojrzenie reżysera”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...