Mark Hamill szuka pracy na Twitterze. Aktor chętnie wystąpiłby w Wiedźminie od Netfliksa

News/Seriale 07.03.2018
Mark Hamill szuka pracy na Twitterze. Aktor chętnie wystąpiłby w Wiedźminie od Netfliksa

Mark Hamill szuka pracy na Twitterze. Aktor chętnie wystąpiłby w Wiedźminie od Netfliksa

Aktor wcielający się w Luke’a Skywalkera w sadze Star Wars szuka roboty. Mark Hamill nie pogardziłby rolą w serialu Wiedźmin od Netfliksa, chociaż zupełnie nie ma pojęcia, czym on jest. CD Projekt RED przygotował dla niego wizualizację.

Ostatni Jedi był jednocześnie ostatnim filmem Marka Hamilla w ramach cyklu Gwiezdne wojny. Co prawda aktor może pojawić się jeszcze w kolejnej części jako Duch Mocy, niczym Obi-Wan Kenobi w Imperium Kontratakuje, ale będzie to rola co najwyżej epizodyczna. Nic dziwnego, że Hamill szuka sobie zajęcia.

Ze względu na jego udział w ostatnich dwóch epizodach Star Wars znów zrobiło się o nim głośno. Pojawił się na tegorocznej oscarowej gali, angażuje fanów na Twitterze. Jest przy tym świetnym trollem, w tym pozytywnym tego słowa znaczeniu i często reaguje na wiadomości od fanów.

https://twitter.com/Club_Star_Wars/status/971109445471166464

Mark Hamill zainteresował się Wiedźminem.

Co prawda aktor nie zna sagi Sapkowskiego i bazujących na niej gier, a o powstającym serialu nie ma zielonego pojęcia, to i tak chętnie by w nim wystąpił. Zdradził to w odpowiedzi na jeden z wpisów w serwisie Twitter.

Mark Hamill raczej nie wcieliłby się w głównego bohatera, ale do roli Vesemira, co było mu sugerowane, nadałby się doskonale. Aktor zareagował na tę sugestię i przyznał, że tą postać „mógłby/powinien zagrać właśnie on”.

https://twitter.com/HamillHimself/status/971110626754904064?s=19

Luke Skywalker na jednym ekranie z Geraltem? Jestem na tak!

Mark Hamill aparycją pasowałby na podstarzałego Wiedźmina opiekującego się niedobitkami ze Szkoły Wilka. Jako mentor młodego pokolenia sprawdził się już w Ostatnim Jedi, więc ma potrzebne doświadczenie. Musiałby tylko wymienić miecz świetlny na srebrny.

A jak mógłby wyglądać w tej roli? Odpowiedzi na wiadomość Marka Hamilla udzielił oficjalny profil serii gier Wiedźmin od CD Projekt RED, który nałożył twarz aktora na jedną z grafik promocyjnych z gry. Fani zaczęli po chwili wrzucać własne, jeszcze lepsze przeróbki.

https://twitter.com/witchergame/status/971132341367246851

Kto zagra w serialu Wiedźmin? To jedna wielka niewiadoma.

Lauren S. Hissrich, czyli showrunnerka produkcji na motywach sagi Sapkowskiego, relacjonuje na Twitterze postępy. Scenariusz pilota jest już ukończony, a jego autorka zdradza fanom różne smaczki i co krok udowadnia, że świat Wiedźmina ją wciągnął.

Mark Hamill fanem Geralta z Rivii nie jest, ale kto wie? Być może jego żart faktycznie przerodzi się we współpracę z Netfliksem. Niewykluczone też, że rozmowy zakulisowe są już z nim prowadzone, a wczorajsza rozmowa jest ustawką, jak ta Disneya i Roberta Downeya Jr-a.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

42 odpowiedzi na “Mark Hamill szuka pracy na Twitterze. Aktor chętnie wystąpiłby w Wiedźminie od Netfliksa”

 1. :O

  Cytując klasyka :
  “could be more awesome only if it had tits and was on fire”
  Luke Vesemir – jestem 1000% za! :)

  • Może nie tyle ginie co łączy się z mocą, jakkolwiek to brzmi ;) jak się okazuje też nie do końca bo teorii wiele a sam odtwórca roli mówi, że mógł się po prostu teleportować gdzieś.. zobaczymy jak to wątek zamkną w ostatniej części.

 2. O jak jestem na tak! Świat cierpi na hipohamillemie, bo Mark niestety wpadł w pułapkę jednej roli (z której z większym sukcesem uciekł/ucieka Daniel Radcliffe, przez co kojarzymy go z cudownego Swiss Army Man), a to naprawdę dobry aktor! Z pewnością mniej utalentowani robili większą karierę od niego.
  Z tych powodów chciałbym przez najbliższe lata więcej tego Pana :D bo Joker w grach z Batmanem oraz kreskówkach i Luke to za mało

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...