Nie widziałeś jeszcze tegorocznych oscarowych filmów? Masz świetną okazję, by to nadrobić

News/Film 05.03.2018
Nie widziałeś jeszcze tegorocznych oscarowych filmów? Masz świetną okazję, by to nadrobić

Nie widziałeś jeszcze tegorocznych oscarowych filmów? Masz świetną okazję, by to nadrobić

Fanów kina, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć wszystkich filmów nominowanych do tegorocznych Oscarów, ucieszy nowa propozycja sieci kin Helios.

Tegoroczna gala rozdania Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej już za nami. Poznaliśmy już zwycięzców we wszystkich kategoriach. Nie każdy widział filmy nominowane do Oscarów 2018, w tym te wyróżnione dziś w nocy przez kapitułę jako najlepsze.

Czytaj też: Oscary 2018 – znamy zwycięzców!

Filmowy nominowane do Oscarów 2018 – gdzie obejrzeć?

Nie wszystkie nominowane filmy trafiły do serwisów VOD i na płyty DVD/Blu-ray, a w dodatku nawet najlepszy telewizor nie zastąpi wrażeń podczas oglądania ich na kinowym ekranie. Poza tym wiele z produkcji nie da się już zobaczyć w kinie, podczas regularnych seansów.

Sieć kin Helios wyszła wczoraj z ciekawą z propozycją do miłośników kinematografii. W ramach cyklu KinoKonesera zorganizowano specjalne pokazy filmów nominowanych do 90. edycji Oscarów. Seanse ruszają już dzisiaj, czyli 5 marca i organizowane będą w kolejne poniedziałki.

Oscarowe filmy w kinach Helios – rozkład jazdy.

Profil kina Helios na Facebooku podał, które nominowane do Oscarów filmy pojawią się w emisji w ramach cyklu KinoKonesera. Pierwszym z nich będzie Twój Vincent. Za tydzień, czyli 12 marca odbędą się seanse Trzy billboardy za Ebbing, Missouri.

Po kolejnych dwóch tygodniach, czyli 26 marca, przyjdzie pora na Niemiłość, a we wcześniejszym tygodniu, czyli 19 marca pojawią się Wszystkie pieniądze świata lub The Square, ale tylko w wybranych kinach. Z dokładnymi terminami seansów można zapoznać na stronie Heliosa.

Teksty, które musisz przeczytać:

Kina Helios organizują specjalnie pokazy serialu „Przyjaciele”. Jedyna okazja, żeby zobaczyć sitcom na dużym ekranie

„Przyjaciele” to serial o niemijającej popularności. W ostatnich tygodniach z okazji 25. rocznicy emisji pierwszego odcinka zorganizowano wiele wydarzeń dla fanów sitcomu. Świętowanie będą mogli wkrótce zacząć również klienci sieci kin Helios, która pokaże najlepsze epizody w historii na dużym ekranie. Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć „Przyjaciół”?

News/Seriale 11.10.2019

Dołącz do dyskusji (1)

4 odpowiedzi na “Nie widziałeś jeszcze tegorocznych oscarowych filmów? Masz świetną okazję, by to nadrobić”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...