Nowa produkcja dla fanów The Killing. Serial Seven Seconds już w serwisie Netflix

News/Seriale 23.02.2018
Nowa produkcja dla fanów The Killing. Serial Seven Seconds już w serwisie Netflix

Nowa produkcja dla fanów The Killing. Serial Seven Seconds już w serwisie Netflix

Nowy serial Netfliksa to kryminalna opowieść poruszająca problem rasizmu w Stanach Zjednoczonych. Za jego stworzenie odpowiedzialna jest Veena Sud, która ma na swoim koncie docenioną przez krytyków serię Dochodzenie

Dochodzi do wypadku, w którym ginie młody czarny chłopak. Władze miasta za wszelką cenę starają się zatuszować fakty związane ze śmiercią nastolatka. Wraz z rozpoczęciem procesu przeciwko mężczyźnie, który zabił młodego Afroamerykanina, na ulice wychodzą protestujący mieszkańcy Jersey City. Domagają się sprawiedliwości.

Za stworzenie Seven Seconds odpowiedzialna jest Veena Sud.

Serial The Killing, który współtworzyła, dał się poznać jako trzymający w napięciu i przytłaczający ponurą aurą kryminał. Miejmy nadzieję, że Seven Seconds dorówna tamtej produkcji. Tu również będziemy mieć do czynienia ze sprawą kryminalną.

Jedną z głównych bohaterek serialu będzie matka zabitego chłopca. Ta jest zdeterminowana, by poznać prawdę o tym, co się stało.

Kobieta szybko zda sobie sprawę, że tak naprawdę nie miała pojęcia o tym, kim naprawdę był jej syn. Jego odejście będzie bolesne nie tylko ze względu na okoliczności, ale też na fakty, które wyjdą na jaw po jego śmierci.

W nowym serialu Netfliksa oprócz Reginy King, która zagra matkę chłopca, wystąpią także: Clare-Hope Ashitey i Russell Hornsby.

Serial Seven Seconds od dziś dostępny jest serwisie Netflix. Pierwszy sezon kryminalnej produkcji liczy 10 odcinków.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

17 odpowiedzi na “Nowa produkcja dla fanów The Killing. Serial Seven Seconds już w serwisie Netflix”

  1. Oglądam pierwszy odcinek i po pierwsze chłopak jeszcze żyje, a po drugie został potrącony a nie postrzelony, skąd Wy macie te opisy?

  2. To wreszcie będzie serial, o białych terroryzowanych w tej chwili przez czarny rasizm? Czy znowu poprawna polityczie papka o złych białych?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...