Kto zdradzi towarzyszy? Już dzisiaj premiera 3. edycji programu Agent – Gwiazdy

News/TV 21.02.2018
Kto zdradzi towarzyszy? Już dzisiaj premiera 3. edycji programu Agent – Gwiazdy

W trzeciej części Agent – Gwiazdy zobaczymy 14 uczestników, którzy w Hong Kongu i na wyspie Bali będą brać udział w najróżniejszych konkurencjach. W wykonywaniu zadań będzie przeszkadzał im przebiegły agent. 

TVN po raz kolejny sięgnęło po sprawdzony format (gości on na ekranach już 18 lat!) i po raz trzeci pokaże nam zmagania gwiazd i celebrytów w specyficznym reality show. Celem programu jest jednak nie tylko pokonywanie trudnych konkurencji i wyzwań. Gwiazdy będą musiały poradzić sobie również z agentem, który od początku będzie próbował poplątać szyki uczestnikom. Pierwsze trzy edycje odbywały się bez udziału celebrytów i były emitowane w latach 2000-2002, prowadził je Marcin Meller. Trzeci sezon programu Agent – Gwiazdy będzie w sumie szóstą odsłoną produkcji.

Obsadę programu trzeciej edycji programu Agent – Gwiazdy znamy od dawna.

W programie zobaczymy m. in. Victora Borsuka (mistrz polski w kitesurfingu), Annę Skurę (blogerka), Karolinę Ferenstein-Kraśko (żona Piotra Kraśki), Maję Włoszczowską (mistrzyni kolarstwa górskiego). W programie pojawią się także: Anna Lucińska, Ilona Ostrowska, Julia Wróblewska, Beniamin Andrzejewski, Ryszard „Peja” Andrzejewski, Tomasz Ciachorowski, Jan Kuroń, Michał Mikołajczak, Maciej Myszkowski, Piotr Świerczewski.

Odnoszę wrażenie, że w obsadzie poprzedniej edycji było odrobinę więcej rozpoznawalnych nazwisk, wystarczy wspomnieć tylko Piotra Kędzierskiego czy Jarosława Kreta.

Trzecią edycję poprowadzi znowu Kinga Rusin.

Tegoroczna edycja została zrealizowana w Hong Kongu i na wyspie Bali. W poprzedniej odsłonie programu zmagania celebrytów odbywały się w Argentynie. Trzecia seria programu będzie liczyła 13 odcinków.

Pierwszy odcinek nowej serii programu Agent – Gwiazdy swoją premierę będzie miał już dzisiaj, 21 lutego, o godzinie 21:30. Oczywiście w TVN.

*Zdjęcie tytułowe: TVN

Teksty, które musisz przeczytać:

Filip Chajzer gwiazdą Szkoły w TVN. Serial będzie walczył z hejtem w Internecie w najgorszy możliwy sposób

Gwiazdor telewizji TVN wystąpi gościnnie w odcinku paradokumentalnego programu Szkoła. Jego bohater, wraz z kilkoma uczniami, wystąpi przeciwko hejtowi w Internecie. Cel jest szczytny, ale metody pozostawiają trochę do życzenia. Walki z rzeczywistymi problemami nie powinno się podejmować za pomocą pseudodokumentalnego potworka nastawionego na szokowanie odbiorców.

Felieton/TV 18.04.2018

Dołącz do dyskusji (7)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...