Collateral pojawi się w Netflix Polska jako produkcja pod szyldem Netflix Originals, ale za jej wyprodukowanie odpowiada stacja BBC. Miniserial opowie o kryminalnym śledztwie, które toczy się na angielskich ulicach.

Uwielbiam brytyjskie kryminały. Jeżeli przed wami jeszcze seanse Luthera, który powróci w nowym sezonie, i Marcelli to mogę powiedzieć tylko jedno: zazdroszczę. Obie produkcje zobaczycie w Netfliksie, a niebawem do nich dołączy jeszcze jedna warta uwagi. Collateral to brytyjski serial wyprodukowany przez BBC.

Będziemy świadkami czterodniowego śledztwa rozgrywającego się w Londynie.

Ofiarą pada dostawca pizzy. Polcjantka, Kip Glaspie (Carey Mulligan), jest przekonana, że ofiara nie była przypadkowa. Chce dowieść, że śmierć mężczyzny była wynikiem większego spisku. Badając sprawę, trafia na trop siatki, stworzonej przez przemytników, dilerów narkotyków i szpiegów.

Reżyserem produkcji jest S.J. Clarkson, współodpowiedzialna za powstanie takich seriali jak Vinyl, The Defenders, Jessica Jones czy Banshee. Scenariusz napisał David Hare znany z takich filmów jak Godziny czy Lektor. Oprócz Carey Mlligan na ekranie zobaczymy m. in. July Namir czy Billie Piper.

Collateral zadebiutuje w serwisie Netflix już 9 marca 2018 roku. Seria liczyć będzie cztery odcinki.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...