Sylvester Stallone docenia kreatywność fana, publikuje jego plakat do Creed II

News/Film 19.02.2018
Sylvester Stallone docenia kreatywność fana, publikuje jego plakat do Creed II

Sylvester Stallone docenia kreatywność fana, publikuje jego plakat do Creed II

Fani miewają lepsze pomysły od utalentowanych, zatrudnionych w Hollywood artystów i copywriterów. Współtwórca Creed II wyraźnie zdaje sobie z tego sprawę, publikując nieoficjalny plakat do filmu.

Sylvester Stallone ani myśli odejść na zasłużoną emeryturę. Nadal uczestniczy w wielu ambitnych projektach, w tym w zapowiedzianych na bieżący rok The Expendables 4. Nie zapominajmy też o sequelu do Creed: Narodziny legendy, w którym występuje i do którego współtworzył scenariusz.

W pierwszym filmie, Adonis Johnson (w tej roli Michael B. Jordan) nawiązuje duchową wieź z ojcem, którego nigdy nie poznał – w tej roli Carl Weathers grający Apollo Creeda – i idzie w jego ślady, pod okiem samego Rocky’ego.

Creed II to bezpośrednia kontynuacja tej historii. Adonis chce wyrównać rachunki z synem Ivana Drago (granego przez Dolpha Lundgrena), rosyjskiego boksera, który brutalnie zabił na ringu Apolla podczas walki. Wspomnianego syna zagra prawdziwy bokser z Rumunii, Florian Big Nasty Munteanu.

Fani Rocky’ego nie mogą się doczekać Creed II, a jeden z nich stworzył plakat, który zrobił wrażenie na samym Sylvestrze Stallonie.

Aktor na swoim profilu instagramowym umieścił plakat promujący film Creed II, który media z początku zinterpretowały jako oficjalny materiał promocyjny. Stallone musiał poprawić swój post, by dać do zrozumienia, że ów plakat stworzył fan, a wpis jest podzięką za jego kreatywność.

Plakat inspirowany jest wydarzeniami z filmu Rocky IV, do którego nawiązuje Creed II. To właśnie w tej części serii Rocky, Apollo i Drago spotykają się na ekranie. Ten film rozpoczął też wielką przyjaźń Stallone’a i Lundgrena: aktorzy wystąpili później w wielu wspólnych projektach, w tym w Niezniszczalnych.

Reżyserii Creed II podjął się Steven Caple Jr. Premiera filmu planowana jest na 21 listopada bieżącego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...