Promocja na książki w Biedronce. W ofercie prawie 50 tytułów

News/Książki 19.02.2018
Promocja na książki w Biedronce. W ofercie prawie 50 tytułów

Promocja na książki w Biedronce. W ofercie prawie 50 tytułów

Sieć sklepów po raz kolejny wychodzi naprzeciw czytelniczym potrzebom swoich klientów. Tym razem Biedronka przygotowała promocję na uznane pozycje beletrystyczne.

Najnowsza promocja na książki obejmuje 45 pozycji. Wśród nich znajdziemy dramaty, horrory czy biografie. Nie zabrakło także dzieł historycznych. Osobna oferta dotyczy książek i poradników dla dzieci.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Śpiące królewny

Promocja na książki BiedronkaNajnowsza powieść mistrza horroru Stephena Kinga, napisana wspólne z synem Owenem. W niedalekiej przyszłości zasypiające kobiety otacza substancja przypominająca kokon. Ponoć sny przenoszą je do świata pełnego harmonii i pokoju. Jednak po naruszeniu materiału obudzone stają się niezwykle agresywne. Męski świat ogarnia chaos i przemoc. Jedyną odporną na śpiączkę jest Evie, która staje się obiektem zainteresowania dwóch przeciwnych frakcji. W ofercie dostępny jest także Sztorm stulecia Kinga.

Jak zawsze

Promocja na książki BiedronkaZygmunt Miłoszewski przedstawia małżeństwo Grażyny i Ludwika, którzy świętują 50. rocznicę pierwszego stosunku. Ranek przynosi jednak ogromne zaskoczenie; para budzi się w młodych ciałach. Z powrotem jest 1963 rok, jednak historia toczy się zupełnie inaczej. Polska pozostaje w ścisłym sojuszu z Francją, a stojący na czele opozycji Gierek porywa tłumy. Nowa rzeczywistość wywrze niebagatelny wpływ na losy bohaterów.

Spod zamarzniętych powiek

Promocja na książki BiedronkaDominik Szczepański, autor Kukuczki, przedstawia życie innego polskiego himalaisty – Adama Bieleckiego. Książka przedstawia losy tyskiego wspinacza od pierwszego kontaktu ze ścianką aż do zimowego zdobycia azjatyckich szczytów. Bielecki opowiada o ekstremalnej pasji, która stała się niejako wizytówką polskiego himalaizmu. Trzonem utworu są opisy nieludzkich trudności i problemów napotykanych przez wspinaczy. Na czoło wysuwają się warunki panujące w Himalajach i Karakorum, które przyczyniły się do tragedii na Broad Peek.

Początek

Promocja na książki BiedronkaSpecjalista od ikonologii i symboliki religijnej Robert Langdon przeprowadza się do Hiszpanii. W Bilbao Edmond Kirsch, miliarder i były student głównego bohatera ma zamiar ujawnić odpowiedzi na najważniejsze egzystencjalne pytania. Gdy zaproszeni goście podziwiają prezentację, wieczór wymyka się spod kontroli geniusza. Langdon musi uciekać z miasta. Razem z Ambrą Vidal udaje się do Barcelony, gdzie próbuje odnaleźć pewne kryptograficzne hasło. Tylko ono może ocalić wynalazek Kirscha.

Nieznane więzi natury

Promocja na książki BiedronkaPeter Wohlleben dzięki wieloletniej pracy leśniczego zdołał poznać świat przyrody głębiej niż większość ludzi. W swojej najnowszej książce ukazuje relacje panujące między wszystkimi organizmami – od mikroskopijnych bakterii po olbrzymie drzewa. Autor uświadamia, jak ważne dla całego ekosystemu są owe więzi oraz że część istot postrzeganych jako szkodniki są dużo bardziej pożyteczne, niż się wydaje. Pisarz zwraca także uwagę na rolę, jaką w naturze odgrywają ludzie. W promocji dostępne są także inne utwory Wohllebena.

A co poza tym?

W promocji znajdziemy także książki poświęcone konkretnym grupom historycznym, jak Generałowie Juliusza Ćwielucha, Kobiety dyktatorów Diane Ducret czy Himalaistki. Opowieść o kobietach, które pokonują każdą górę Mariusza Sepioły. W ofercie dostępne są także biografie księżnej Diany czy Łukasza Kadziewicza. Na koneserów literatury czekają Bracia Karamazow Dostojewskiego i Anna Karenina Tołstoja. Pełna lista objętych promocją tytułów znajduje się TUTAJ.

Ile zapłacimy?

W ofercie znajdują się książki objęte dwiema kategoriami cenowymi. Za niektóre zapłacimy 24,99 zł, a za pozostałe 27,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja obowiązuje od dzisiaj, 19 lutego, do 4 marca tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Zygmunt Miłoszewski: „To nie jest tak, że po lewej stronie jesteśmy mniej chorzy na Polskę”

Jesteśmy „chorzy na Polskę” na różne sposoby, stawiamy różne diagnozy i chcemy innego leczenia, ale obsesja jest ta sama. Kiedyś się przed tym broniłem. Mój brat śmiał się ze mnie, że nie zrobię kariery międzynarodowej, bo znowu piszę o Polsce — mówi Zygmunt Miłoszewski. Jego najnowsza powieść pt. „Kwestia ceny” właśnie ukazała się nakładem wydawnictwa W.A.B.

Wywiad/Książki 18.06.2020

Dołącz do dyskusji (3)

29 odpowiedzi na “Promocja na książki w Biedronce. W ofercie prawie 50 tytułów”

  1. Na końcu czar prysł, bo ceny nie są znacznie niższe, niż te, które można znaleźć w internetowych księgarniach, a jak się ktoś zakręci dobrze wokół e booków to znajdzie ciekawe tytuły poniżej 20 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...