Netflix przywraca do łask lata 90. Everything Sucks! już w serwisie

News/Seriale 16.02.2018
Netflix przywraca do łask lata 90. Everything Sucks! już w serwisie

Do grupy produkcji o nastolatkach dostępnych w Netfliksie dołączył właśnie serial Everything Sucks!, który przybliża perypetie uczniów amerykańskiej szkoły w latach 90.  

Po sporym sukcesie seriali pokroju Stranger Things, którego fabuła osadzona była w słodkich latach 80., przyszła pora na przypomnienie równie interesującego okresu. Everything Sucks! zaprezentuje świat pozbawiony mediów społecznościowych i smartfonów, w którym komunikacja przebiegała na zupełnie innym poziomie.

Nowa produkcja Netfliksa ukaże problemy licealistów w zabawny sposób.

Fabuła Everything Sucks! przenosi nas do miasteczka Boring w stanie Oregon, przybliżając losy kilku licealistów uczęszczających do kółka teatralnego i kółka audiowizualnego. Pewnego dnia zepchnięci na margines uczniowie łączą siły, aby wspólne nakręcić własny film. Outsiderzy mimo wielu przeciwności losu i wbrew panującej w szkole hierarchii pragną za wszelką cenę spełnić swoje marzenie. Nie obejdzie się bez licznych dramatów i konfliktów rodzących się między tymi dwiema grupami.

Everything Sucks! To powrót to oldschoolowej rzeczywistości i kaset VHS.

W czasach, kiedy nie było internetu, relacje międzyludzkie miały zupełnie inny charakter, a znienawidzonych kolegów zamiast wyrzucać ze znajomych na Facebooku, zamazywało się na zdjęciach.

Za stworzenie serialu odpowiadają Ben York Jones i Michael Mohan. W rolach głównych zobaczymy Jahi Di’Allo Winstona, Peytona Kennedy’ego i Patcha Darragha.

Everything Sucks! można oglądać od teraz w serwisie Netflix. Pierwszy sezon serialu liczy 10 odcinków.

Teksty, które musisz przeczytać:

Sense8 wraca na Netfliksa. Znamy datę premiery pełnometrażowego filmu

Sense8 stworzone przez siostry Wachowskie wraz z J. Michaelem Straczynskim było jednym z największych pozytywnych zaskoczeń w ofercie Netfliksa. Serial łączący science fiction z feel good story był chwalony za ciekawych bohaterów i kreatywne podejście do tematu. Mimo to Netflix zdecydował się na jego skasowanie po drugim sezonie. Naciski fanów sprawiły, że zapowiedziano film, który … Continued

News/Seriale 24.04.2018

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...