3. sezon Ucha Prezesa już niebawem. Lekko nie będzie – wielu bohaterów poległo w toku rekonstrukcji

News/Seriale 15.02.2018
3. sezon Ucha Prezesa już niebawem. Lekko nie będzie – wielu bohaterów poległo w toku rekonstrukcji

3. sezon Ucha Prezesa już niebawem. Lekko nie będzie – wielu bohaterów poległo w toku rekonstrukcji

Ucho Prezesa w nadchodzącym, 3. już sezonie, zmieni się w taki troszkę cyrk obwoźny. Serial zaliczy po kolei wszystkie media, nie wydrukują go chyba tylko w prasie, choć jego scenariusz znamy przecież z niejednego dziennika.

Zanim trafi na YouTube’a (ale spokojnie – trafi), najpierw tradycyjnie pojawi się na platformie Showmax. Potem, po chwili zastanowienia, powędruje w kierunku telewizji Wirtualnej Polski. Tym samym Ucho Prezesa zadebiutuje w tradycyjnej telewizji. Dla wielu będzie to okazja, by obejrzeć serial za darmo, ponieważ Showmax (nie licząc dwutygodniowego okresu testowego) jest serwisem odpłatnym.

3. sezon serialu zadebiutuje 15 marca, w niedzielę 18 marca pojawi się w Wirtualnej Polsce, a 22 marca na YouTube.

2. sezon Ucha Prezesa upłynął nam pod znakiem wolty dokonanej przez Pana Adriana, czyli postaci utożsamianej z prezydentem Andrzejem Dudą. Niestety, rzeczywistość okazała się rozczarowująca. Należy spodziewać się, że w 3. sezonie Pan Adrian wróci tam gdzie było, jest i będzie jego miejsce – do poczekalni gabinetu Prezesa. Zobaczymy, czy zgrany żart znowu rozbawi czy troszkę zacznie już męczyć.

3 sezon ucho prezesa

Ale nowy sezon to oczywiście i przede wszystkim rewolucje spowodowane rekonstrukcją rządu.

Ważniejszą rolę pewnie będzie odgrywał odtwórca roli Mateusza Morawieckiego, który niestety nie był aż tak zjawiskową postacią jak Agnieszka Pilaszewska w roli Beaty Szydło. Beata Szydło w rządzie wprawdzie została, choć nie wiadomo po co, więc dla aktorki wciąż pozostaje dość spory potencjał na humorystyczne „snucie się” w serialu.

Zniknęli wybrani z ulubionych bohaterów: Witold Waszczykowski, Antoni Macierewicz, Jan Szyszko. Zastąpili ich bohaterowie o wiele mniej wyraziści i podatni na wysiłki satyryków. Pod tym względem Ucho Prezesa będzie miało twardy orzech do zgryzienia.

Intuicja i doświadczenie podpowiadają mi jednak, że tematów do parodiowania nie zabraknie.

3. sezon Ucho Prezesa nadal może być bardzo popularnym i szeroko dyskutowanym show.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

6 odpowiedzi na “3. sezon Ucha Prezesa już niebawem. Lekko nie będzie – wielu bohaterów poległo w toku rekonstrukcji”

  1. To jest dokument oparty na faktach. Miejmy nadzieję, że będziemy się śmiać… dopóki nierząd PiSu nie uchwali nocą, że śmianie się z nich jest nielegalne i grozi za to 2 lata więzienia.

    Oprócz satyry ludzie w wyższym wykształceniem powinni też w innych kanałach jawnie krytykować i punktować PiS – za złodziejstwo, głupotę, butę i zwykłe chamstwo.
    A przede wszystkim za zrujnowanie reputacji i wiarygodności Polski na arenie międzynarodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...