James Hetfield u boku Zaca Efrona. Wokalista Metalliki zagra w filmie o Tedzie Bundym

News/Film 13.02.2018
James Hetfield u boku Zaca Efrona. Wokalista Metalliki zagra w filmie o Tedzie Bundym

James Hetfield u boku Zaca Efrona. Wokalista Metalliki zagra w filmie o Tedzie Bundym

James Hetfield z zespołu Metallica zawita na srebrny ekran. Muzyk zagra w filmie Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile. Głównym bohaterem będzie seryjny morderca Ted Bundy.

Dla wokalisty thrashmetalowej grupy występy w filmach czy serialach to żadna nowość. Dotychczas jednak występował głównie jako on sam, bądź podkładał głos pod animowaną wersję siebie. Teraz muzyk dostanie pierwszą aktorską rolę w filmie. Zagra bowiem w Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile. Obraz będzie poświęcony psychopatycznemu mordercy – Tedowi Bundy’emu.

James Hetfield wcielił się w rolę policjanta Boba Haywarda.

Ów funkcjonariusz w 1975 roku w Utah zatrzymał samochód kryminalisty. Po wstępnych oględzinach znalazł w pojeździe narzędzia służące do włamywania się. Podejrzewając, iż mężczyzna dopuścił się znacznie gorszych czynów, dokonał pierwszego w historii aresztowania Bundy’ego.

O roli Jamesa powiadomił sam zespół. Na facebookowym profilu grupy zamieszczono post informujący o tym, że ostatnie kilka dni Hetfield spędził na nagrywaniu swoich scen.

No rest for the wicked here as James spent a few of his days between tour dates in front of the camera once again for…

Posted by Metallica on 2018 m. vasario 12 d.

Film ma skupiać się na relacjach psychopaty z Elizabeth Klopefer.

W czasie trwania ich związku dziewczyna była nieświadoma zbrodni swojego chłopaka. Pod koniec lat 70. ruszyły procesy sądowe mordercy. Bundy został kilkukrotnie skazany na śmierć, a wyrok ostatecznie wykonano w styczniu 1989r. Przyznał się do ponad 30 zabójstw w siedmiu stanach, choć niektórzy przypisują mu nawet 100 ofiar. Wiele z nich wykorzystywał seksualnie, również po ich śmierci.

W roli mordercy zobaczymy Zaca Efrona, natomiast jego partnerkę zagra Lily Collins (Aż do kości, Love, Rosie). Ponadto w Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile wystąpi także znany z Teorii wielkiego podrywu Jim Parsons, który wcieli się w Larry’ego Simpsona, prokuratora oskarżającego w procesie Bundy’ego. W obsadzie znaleźli się również John Malkovich, Kaya Scodelario oraz Haley Joel Osment.

Reżyserem filmu będzie Joe Berlinger, który pracował już z Hetfieldem nad dokumentem Metallica: Some Kind of Monster. Wśród producentów znaleźli się m.in. Michael Costigan (Tajemnica Brokeback Mountain, American Gangster) czy Nicolas Chartier (The Hurt Locker, Witaj w klubie).

Nie jest jeszcze znana data premiery Extremely Wicked, Shickingly Evil and Vile.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “James Hetfield u boku Zaca Efrona. Wokalista Metalliki zagra w filmie o Tedzie Bundym”

  1. Do 28 kwietnia ma nie ruszać się z chaty żeby sobie krzywdy nie zrobić – później już może grać nawet w filmach :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...