Już za moment wrócimy do parku rozrywki. Wiemy, kiedy obejrzymy 2. sezon Westworld w Polsce

News/Seriale 06.02.2018
Już za moment wrócimy do parku rozrywki. Wiemy, kiedy obejrzymy 2. sezon Westworld w Polsce

Już za moment wrócimy do parku rozrywki. Wiemy, kiedy obejrzymy 2. sezon Westworld w Polsce

Wczoraj mogliśmy zobaczyć zwiastun nowego sezonu Westworld od HBO, a dzisiaj wiemy już, kiedy obejrzymy serial w Polsce. Odliczajcie dni, bo do parku rozrywki powrócimy wiosną tego roku.

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że produkcja powróci w tym roku, ale dopiero teraz poznaliśmy dokładną datę premiery serialu w Polsce.

Westworld 2 sezon – kiedy premiera?

Jak wynika z informacji HBO, 2. sezon Westworld zobaczymy już 23 kwietnia 2018 roku. Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany w tym dniu w HBO. Będzie również dostępny w usłudze HBO GO.

2. sezon Westworld skupi się na buncie maszyn i jego skutkach, którego początki widzieliśmy już w debiutanckiej serii. W pierwszym sezonie na ekranie oglądaliśmy m. in. Anthony’ego Hopkinsa, Evan Rachel Wood, Eda Harrisa czy Jeffreya Wrighta. Teraz do obsady dołączyli: Katja Herbers, Gustaf Skarsgård i Fares Fares.

Pierwszy sezon zadebiutował na antenie HBO dwa lata temu. W tym roku obejrzymy dziesięć nowych epizodów serialu, na które złoży się 2. seria. Twórcami Westworld są Jonathan Nolan i Lisa Joy. Oboje wraz J.J. Abramsem, Atheną Wickham, Robertem Patino, Richardem Lewisem oraz Benem Stephensonem są także producentami wykonawczymi serialu. Ten oparty jest na filmie Westworld według scenariusza Michaela Crichtona.

Pierwszy sezon Westworld można w całości obejrzeć w HBO GO.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

22 odpowiedzi na “Już za moment wrócimy do parku rozrywki. Wiemy, kiedy obejrzymy 2. sezon Westworld w Polsce”

  1. Westworld – jeden z lepszych seriali, do tego w pierwszym sezonie aktorsko bardzo dobrze. Sama koncepcja, budowa, pomysł i wykonanie są warte zobaczenia. Z tym, że nie jest to Stranger Things (niezły, a są gorsze…) i dzisiaj “niestety” sporo seriali i filmów kierowania jest również do nastolatków.
    Niestety bo dużo produkcji, często wcale nieoczywistych z góry jest tak celowo nastawiona. Tak buduje się dany towar – serial, żeby zdobył jakby na siłę popularność w danej grupie docelowej.
    Z drugiej strony to raczej młode pokolenia będą później klientami np. Netflixa. Dlatego starsze produkcje, ale i obecne HBO (bo nie byli nastawieni tylko na internet…chociażby dlatego, że zaczynali wcześniej) miały często inny klimat, budowę. Nie były łatwo przyswajalną papką, nie zawsze dały się wszystkim polubić od pierwszego odcinka. Czasami wręcz widz musiał się zmusić…do oglądania bo formuła nie była tak prosta i łatwa.
    Westworld o ile w ogóle łapie krytykę to podobną do innej cenionej produkcji Wire – nie ma tam bezpośrednio wartkiej akcji, pościgów. Ale serial majstersztyk. Nie jest też osadzony na zasadzie bohater sprzedaje narkotyki, jest bossem czy żołnierzem mafii. Oczywiście sam N też ma dobre pozycje, ale w ogólnej liczbie wszystkich seriali perełek jest mało i bardziej cenię Westworld i podobne podejście niż po 20 czy 40 nowych serii, które nie zapadają w pamięć.

    • A możesz mi wytłumaczyć jedną rzecz której nie skumałem w serialu :) Ten cały teren na którym oni się znajdują w sensie ten dziki zachód, to jest normalny teren jakiś tak? Jakaś wielka połać terenu na którym żyje ten cały dziki zachód androidów?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...