Zaledwie kilkanaście godzin temu dostaliśmy pierwszy krótki materiał promocyjny, który wyemitowany został podczas Super Bowl. Teraz możemy obejrzeć pełny zwiastun filmu Han Solo. Gwiezdne wojny – historie.

Film o początkach przygód Hana Solo to drugi z serii spin-offów w uniwersum Gwiezdnych wojen. Chociaż nie cichną echa licznych problemów na planie filmu, to nie da się ukryć, że zbliżająca premiera będzie zapewne jedną z najgłośniejszych tego roku. Zwłaszcza że opublikowany właśnie zwiastun napawa optymizmem. Miejmy nadzieję, że to nie tylko dobre pierwsze wrażenie.

Jeśli chodzi o zaprezentowany zarys fabuły, to nie ma tu większych zaskoczeń. Słyszymy, że Solo został wyrzucony z akademii pilotażu, że od dziecka zajmuje się nielegalnymi interesami i – oczywiście – chce zostać najlepszych pilotem w Galaktyce. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z awanturniczym i pełnym akcji filmem.

W tytułowego bohatera wcieli się Alden Ehrenreich, a Donald Glover sportretuje Lando Calrissiana. W filmie wystąpi również Woody Harrelson, który wcieli się w Tobiasa Becketta. Na ekranie zobaczymy również Emilię Clarke. Po zawirowaniach na planie ostatecznie na stołku reżysera usadowił się Ron Howard, który nakręcił m. in. Kod da Vinci, Frost/Nixon i Piękny umysł.

Film Han Solo. Gwiezdne wojny – historie pojawi się w Polsce 25 maja 2018 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Netflix rozczarowuje treściami, a telewizja serwuje coraz gorszą rozrywkę. Jaki był ten rok dla popkultury?

2018 rok, oprócz wydarzeń na wskroś pozytywnych, przyniósł nam też masę smutków i rozczarowań. Po raz pierwszy w historii doczekaliśmy momentu, w którym film z uniwersum Gwiezdnych wojen stał się finansową klapą. Netflix, pomimo imponujących wzrostów oraz rosnącej biblioteki filmów i seriali, ewidentnie bardziej idzie w ilość, a nie w jakość. Odeszły też wielkie legendy … Continued

Top/VOD 27.12.2018

Dołącz do dyskusji (3)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...