Najnowsza płyta amerykańskiej artystki zatytułowana “Reputation” zdobyła uznanie krytyków i szybko zyskała duże grono fanów na całym świecie. Mimo wydania dwóch singli promujących krążek i zrealizowania do nich teledysków, Swift nie próżnuje i zaskakuje słuchaczy kolejną odsłoną. 

Za reżyserię najnowszego teledysku odpowiedzialny jest Joseph Kahn. Zdjęcia do End Game powstawały w Londynie, Tokio i Miami. Do współpracy przy piosence wokalistka zaprosiła niezmiennego lidera list przebojów – Eda Sheerana, a także rapera o pseudonimie Future.

Teledysk utrzymany jest w kolorowym, glam popowym stylu.

Początkowo Taylor Swift zabiera widzów do Miami, gdzie prezentuje swój imprezowy styl życia. Artystka chwali się przede wszystkim ogromnym jachtem i wysoko budżetową zabawą na jego pokładzie.

#EndGameMusicVideo out now. Link in bio. @teddysphotos @future

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

Taylor Swift przenosi nas także na ulice Tokio, gdzie krajobraz przytłacza ogromem budynków, oświetlonych wielobarwnymi neonami. To właśnie tam spotyka brytyjskiego muzyka. Następnie bohaterowie przenoszą się na jedno z londyńskich przedmieść.

W klipie do piosenki End Game, Taylor Swift udowadnia, że zerwała już z wizerunkiem grzecznej dziewczynki.

Jak możemy usłyszeć w piosence, artystka zyskała złą reputację, co najwyraźniej zupełnie jej nie przeszkadza, wręcz przeciwnie – dziewczyna korzysta z uroków życia. W naszej recenzji pisaliśmy już, że Taylor Swift wraz z nową płytą na dobre odeszła od hermetycznie zamkniętej muzyki country, otwierając się na nowe doświadczenia. Artystka dojrzała i zyskała świadomość muzyczną.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...