Biedronka i promocja na filmy – w ofercie ponad 100 tytułów

News/Film 27.12.2017
Biedronka i promocja na filmy – w ofercie ponad 100 tytułów

Biedronka i promocja na filmy – w ofercie ponad 100 tytułów

Święta już za nami, więc sezon na prezenty niby oficjalnie skończony. W Biedronce możemy jednak kupić naprawdę ciekawe filmy na DVD w atrakcyjnych cenach. Najtańsze pozycje kosztują niecałe dziesięć złotych.

W sklepach znajdziemy zarówno zwykłe wydania DVD, jak również kilka tytułów w wydaniach z książkami. W ofercie dostępne są produkcje dla dzieci, filmy akcji czy serie dokumentalne. Promocja obejmuje również kilka tytułów, które w tym roku oglądaliśmy na wielkim ekranie.

Promocja na filmy w Biedronce – co warto kupić?

Baby Driver

Baby Driver - BiedronkaGłówny bohater zarabia na życie jako mafijny kierowca. Chłopak chce zerwać z przestępczą działalnością, ale zostaje wplątany w niemożliwy do realizacji plan napadu. Obraz doceniono ze względu na sekwencje montażowe i ścieżkę dźwiękową. Na ekranie pojawiają się m.in. Jamie Foxx, Jon Hamm czy basista Red Hot Chili Peppers, Flea. Pozycja dostępna jest w wersji z książką.

Spider-Man: Homecoming

Spider-Man - BiedronkaPoczątek trzeciej serii filmów o przygodach Petera Parkera, którego tym razem gra Tom Holland. Jednocześnie pierwszy poświęcony superbohaterowi obraz z Marvel Cinematic Universe, będący początkiem skupienia uwagi na pomniejszych postaciach uniwersum. Wspierany przez Tony’ego Starka Spider-Man uczy się wykorzystania swoich mocy, których będzie musiał użyć przeciwko groźnemu Vulture’owi. W promocji dostępny jest także Spider-Man 3 z Tobeyem Maguirem w roli Parkera.

Dzieciak rządzi

Dzieciak rządzi - BiedronkaTegoroczna produkcja DreamWorks. Młodszy brat zagraża pozycji siedmioletniego Tima jako oczka w głowie rodziców. Chcąc odzyskać dawną rolę, chłopiec wpada na trop spisku, w który zamieszany jest udający bobasa tajny agent. Rodzeństwo musi stawić czoła zagrożeniu, a od powodzenia ich misji zależy nie tylko bezpieczeństwo ich rodziców, ale całego świata. Po drodze przekonają się o sile rodzinnych więzi. Film dostępny jest w wydaniu z książką.

Logan: Wolverine

Logan - BiedronkaWracamy do uniwersum X-Menów, w którym została zaledwie garstka mutantów. Ci pozostali przy życiu muszą jeszcze skuteczniej ukrywać swoje moce. Ponadto Wolverine musi zaopiekować się dziewczynką o niezwykłych zdolnościach, bardzo przypominających jego własne. Ostatni film z udziałem Hugh Jackmana w tytułowej roli oraz Patricka Stewarta jako Profesora X. Tytuł dostępny jest w wydaniu z książką. W ofercie znajdziemy także X-Men: Ostatni bastion.

Pełną listę dostępnych filmów znajdziecie TUTAJ oraz pod tym adresem.

A co poza tym?

Oprócz wymienionych pozycji w Biedronce znajdziemy również kilka dzieł nagrodzonych Oscarem, jak choćby La La Land, Przełęcz ocalonych czy Pokój. Na miłośników dokumentów wojennych czekają serie o najważniejszych konfliktach w dziejach. W ofercie dostępny jest także pierwszy sezon Ucha prezesa.

Ile zapłacimy?

Większość płyt DVD kosztuje 9,99 złotych za sztukę. Cena kilku najnowszych pozycji oraz wersji z książkami to 21,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od dziś do 9 stycznia 2018 roku lub wyczerpania zapasów.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

12 odpowiedzi na “Biedronka i promocja na filmy – w ofercie ponad 100 tytułów”

    • I co z tego? Masz kompleksy? Jak ja nie znoszę,gdy Polacy czepiają się tych,którzy kolekcjonują filmy albo chadzają do kina. Co za prymitywy. Nikt,kto lubi filmy nie będzie ściągnął ich z neta. Tylko wsiury. Czy wszędzie trzeba krytykować innych? Poza tym,jakość jest często lepsza niż w internecie. Co jest w tym złego? Nic nie widać? To 576p,a obecnie prawie wszędzie jest upscaling,często nawet do 4K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...