Nowi przestępcy wkraczają do akcji. Znamy szczegóły dotyczące 4. sezonu serialu Narcos

News/Seriale 19.12.2017
Nowi przestępcy wkraczają do akcji. Znamy szczegóły dotyczące 4. sezonu serialu Narcos

Nowi przestępcy wkraczają do akcji. Znamy szczegóły dotyczące 4. sezonu serialu Narcos

Czasy antybohaterów uwielbianych przez miliony zdają się nie przemijać. Netflix rozpoczął zdjęcia do nowego sezonu Narcos, skupiającego się na potyczkach agentów DEA z kolejnymi kartelami narkotykowymi. W nowej serii do obsady dołączą zupełnie nowe twarze. 

Losy Pablo Escobara, najpopularniejszego barona narkotykowego, od razu podbiły serca użytkowników Netfliksa. Serial w pierwszych dwóch sezonach skupiał się na ukazaniu życia gangstera, jego nielegalnym przemycaniu środków odurzających i stopniowej dominacji rynku kokainowego.

Narcos pozew

Działania kolumbijskiego barona ostatecznie doprowadziły go do więziennej odsiadki, jednak spryt i ogromne wpływy pozwoliły bohaterowi na ucieczkę. W drugim sezonie gangster zmuszony był do życia w ukryciu z czym, wbrew pozorom, radził sobie znakomicie. Miliarder trwonił swój majątek, niejednokrotnie rozdając go okolicznej ludności.

Serial nie stronił od scen okrutnych mordów i wymierzania sprawiedliwości między kartelami.

Przebywając w cieniu, na podziemnym rynku utworzył się konkurencyjny dla Escobara gang z Cali, który próbował przejąć władzę i obalić kartel głównego bohatera. Podczas swoich urodzin Pablo został namierzony przez policję i ostatecznie zastrzelony.

Trzeci sezon przyniósł produkcji sporo świeżości. Mimo śmierci charyzmatycznego i okrutnego Escobara, serial nie stracił na jakości. Wręcz przeciwnie, wprowadzając nowe pokolenie gangsterów, intrygował i wciągał w nowe potyczki narkotykowego gangu. Na miejsce Pabla wskoczył kartel z Cali, który od razu przyciągnął uwagę agentów DEA. Zaczął się wyścig, w którym agent Pena za wszelką cenę próbuje złapać czarne charaktery – braci Rodriguez. Napięcie jest tym większe, że glina depcze im po piętach, zawsze będąc tuż za nimi.

Im dalej w las, tym Narcos buduje coraz większe napięcie. Nowe postaci zdają się być jeszcze bardziej drapieżne i pozbawione skrupułów niż dotychczasowe guru, Pablo Escobar. Brutalny świat narkotykowego biznesu został ukazany w bardzo realistyczny, niekiedy nawet naturalistyczny sposób. Ujęcia nie pozostawiają w widzach niedomówień, z bliska kreując liczne sceny mordów.

Michael Peña

Jak zdradzają twórcy, w 4. sezonie serialu Narcos zobaczymy nowe twarze. Tym razem na ekranie pojawią się Michael Peña, znany publiczności z American Hustle czy Miasta Gniewu. Do aktorskiej ekipy dołączy również gwiazda Łotra 1. Gwiezdne wojny – historie, Diego Luna.

Diego Luna

Akcja najnowszej części serialu rozgrywać się będzie w Meksyku. Z pewnością nie zabraknie w niej świetnie oddanego klimatu gangsterskich porachunków. Dzięki scenografii, kostiumom i dobrze rozpisanej historii, Narcos 4 może stać się jedną z mocniejszych produkcji Netfliksa w nadchodzącym roku.

Narcos pojawi się w serwisie Netflix w 2018 roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

26 odpowiedzi na “Nowi przestępcy wkraczają do akcji. Znamy szczegóły dotyczące 4. sezonu serialu Narcos”

      • Murphy’ego lubiłem bardzo za klimatyczny głos Boyda, ale po 2 odcinkach jego nieobecność przestała przeszkadzać. Ale Pedro Pascal trzymał poziom w każdym aspekcie, więc Penę bym chciał jeszcze pooglądać

    • Z jednej strony koniec sezonu 3 wskazywał, że raczej zobaczymy. Z drugiej strony Narcos mimo wszystko trzyma się faktów, czyli raczej nie zobaczymy ;-).

      • Średnio się trzyma, biorąc pod uwagę fakt, że w rzeczywistości Peña w ogóle nie brał udziału w dorwaniu kartelu z Cali ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...