Bright to ciekawa wizja alternatywnego Los Angeles, w którym ludzie muszą żyć obok orków i elfów. Jak łatwo zgadywać, homo sapiens jest dominującym gatunkiem, a istoty z książek fantasy przypominają imigrantów oraz mniejszości narodowościowe i religijne.

Głównym bohaterem Bright jest Will Smith. Ludzki gliniarz, którego partnerem został pierwszy w historii ork-policjant. Już samo to jest kapitalnym polem do popisu dla scenarzystów i reżysera. Dylematy pokroju „moja rasa czy moja praca” to budulec, z którego można ulepić coś niesamowitego. Netflix dodatkowo nakłada na to wypakowany akcją wątek, w którym chodzi o poszukiwania niezwykle potężnego artefaktu. Ten jest w stanie naginać rzeczywistość według woli posiadacza. Nic dziwnego, że każdy chce położyć ręce na takim obiekcie.

Bright zadebiutuje już w najbliższy piątek, 22 grudnia 2017 roku.

Z tej okazji polski Netflix prezentuje materiał, na którym aktorzy zaangażowani w produkcję filmu zdradzają odrobinę kuchni. Jak na przykład to, że producenci Bright kładli wielki nacisk na to, aby walki przy użyciu broni palnej były możliwie jak najbardziej realistyczne. Na materiale reklamowej można również dokładnie przyjrzeć się „tej złej“, z którą zmierzy się Will Smith oraz jego orczy towarzysz:

Bright wygląda na film, który równie dobrze mógłbym oglądać w kinie. Materiał reklamowy w żaden sposób nie zdradza, że mamy do czynienia z telewizyjną produkcją. Taką, która swoją premierę będzie miała od razu w kanałach cyfrowej dystrybucji, dostępnych z poziomu aplikacji na smartfona czy telewizor. Coś niesamowitego.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...