Chcesz porozmawiać o The Last Jedi ze spoilerami? Dobrze trafiłeś

Artykuł/Film 14.12.2017
Chcesz porozmawiać o The Last Jedi ze spoilerami? Dobrze trafiłeś

Internet krzywo patrzy na rozmowy o fabule The Last Jedi. Fani nie mogą swobodnie wymieniać się wrażeniami w sieci. Jeśli jesteś już po seansie lub spoilery ci nie straszne, a chciałbyś podyskutować z innymi fanami o filmie, to zapraszamy do wspólnej dyskusji o Ostatnim Jedi.

The Last Jedi zadebiutował wczoraj w polskich kinach, ale nie wszyscy mieli okazję dotrzeć na środowe seanse. Z czystej przyzwoitości warto powstrzymać się przed zdradzaniem twistów fabularnych w The Last Jedi podczas rozmów w social media, zwłaszcza, że oficjalna premiera filmu dopiero dzisiaj.

The Last Jedi Ostatni Jedi Star Wars Trailer

Ostatni Jedi i spoilery

Gwiezdne wojny to światowy fenomen. Nie ma drugiej serii filmów, która w aż takim stopniu elektryzowałaby kilka pokoleń widzów przez dekady. Nic dziwnego, że fani przed seansem jak ognia unikają spoilerów, które mogłyby popsuć wrażenia płynące z seansu, a internet jest dla nich niczym pole minowe.

Co prawda nie da się zdradzić wszystkich zwrotów akcji w The Last Jedi jednym zdaniem, które zmieści się w wiadomości wysłanej na Twittera, ale i tak łatwo popsuć radość z seansu innym widzom, wspominając kluczowe momenty. Tak się po prostu nie robi. To okrutne.

star wars the last jedi gwiezdne wojny ostatni jedi recenzja 29

Gdzie w takim razie można podyskutować o The Last Jedi?

Publiczne rozmowy na temat filmu nie wchodzą w grę w obawie przed linczem. Postanowiliśmy przygotować dla fanów Star Wars bezpieczną przestrzeń. Tutaj możecie wyrażać swoje opinie o filmie bez obawy o to, że tłum nerdów odwiedzi was następnego dnia z widłami.

Podobny post powstał rok temu i cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych czytelników. Pod tegoroczną bezspoilerową recenzją The Last Jedi widziałem komentarz, w którym jeden z fanów prosił o podobną przestrzeń do dyskusji w tym roku i tę prośbę niniejszym spełniam.

Komentarze pod tym postem są do waszej dyspozycji – dajcie znać, co myślicie o VIII epizodzie Gwiezdnych wojen.

PS Po obejrzeniu The Last Jedi warto zajrzeć do postu, w którym nasi czytelnicy wypowiadali się na gorąco ze spoilerami po seansie Przebudzenia Mocy. Jakież wtedy krążyły teorie na temat pochodzenia Rey, Snoke’a, dalszych losów bohaterów i Luke’a Skywalkera! Pasjonująca lektura z perspektywy czasu.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najlepsze bitwy powietrzne w historii kina. Te filmy trzeba zobaczyć

Do kin wchodzą aż dwa filmy o legendarnym Dywizjonie 303, który brał udział w Bitwie o Anglię podczas II wojny światowej i pokazał światu siłę polskiej eskadry powietrznej. Z tej okazji przypomniałem sobie produkcje, w których można obejrzeć najlepsze sekwencje pojedynków w powietrzu w historii kina. Niewiele znam innych scen, które lepiej obrazowałyby potęgę obrazu … Continued

Top/Film 16.08.2018

Dołącz do dyskusji (203)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...