Black Mirror już niedługo wraca z 4. sezonem, który będzie antologią składającą się z 6 odcinków. Netflix właśnie udostępnił trailer kolejnego epizodu. Nosi on tytuł Hang the DJ.

Netflix przejął prawa do marki Black Mirror i uratował serial przed zapomnieniem. Już niedługo zadebiutuje kolejny sezon antologii Charliego Brookera. Podobnie jak poprzedni sezon, będzie składał się z 6 odcinków. Każdy epizod to zamknięta historia.

Plakat i zwiastun Black Mirror 4: Hang the DJ.

Machina promocyjna Black Mirror już działa, a Netflix kolejno udostępnia zwiastuny odcinków wchodzących w skład antologii. Po zajawkach odcinków ArkAngel, Crocodile i Black Museum przyszła kolej na Hang the DJ.

Zarys fabuły odcinka jest jak na razie trzymany w tajemnicy, ale zapowiada się na to, że będzie kręcił się wokół jakiejś aplikacji randkowej. W tym odcinku ma się też znaleźć całkiem sporo, jak na Black Mirror, humoru oraz scen seksu.

black mirror hang the dj plakat

Jak wyglądało życie przed systemem?

Zwiastun rozpoczyna się od sceny, w której  dwoje ludzi na randce sprawdza jednocześnie licznik czasu. Można wywnioskować, że aplikacja wyliczyła, jak długo ze sobą wytrzymają. Potem zwiastun zachęca, by „dołączyć do systemu”. Najwidoczniej w tej wizji przyszłości relacje międzyludzkie w pełni wzięły na siebie algorytmy.

Nowo zapoznana para z początku zwiastuna udaje się w pewnym momencie do jakiegoś pokoju hotelowego. Kobieta pyta asystenta głosowego, czy „powinna pójść na całość”, ale nie uzyskuje na to jasnej odpowiedzi. Chwilę później widzimy bohatera, który udaje się na kolejną randkę.

Black Mirror 4: Hang the DJ – aktorzy i reżyseria.

W obsadzie odcinka Hang the DJ znaleźli się Georgina Campbell (Flowers, Broadchurch), Joe Cole (Peaky Blinders, Green Room) oraz George Blagden (Wersal. Prawo krwi, Wikingowie).

Hang the DJ wyreżyseruje Tim Van Patten, jest on znany z takich seriali jak Rodzina Soprano, Gra o tron. Scenariusz napisał oczywiście sam Charlie Brooker.

Black Mirror 4 składało się będzie z 6 odcinków, a Netflix nie udostępnił jeszcze zwiastunów epizodów o tytule Metalhead oraz USS Callister. Ten ostatni nawiązuje tematycznie do Star Treka.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

8 odpowiedzi na “Netflix zapowiada kolejny odcinek 4. serii Black Mirror. Hang the DJ dostał trailer”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...