Netflix robi co może, żeby zainteresowanie 4. sezonem Black Mirror nie słabło. W sieci ukazała się właśnie zapowiedź nowego odcinka o tytule Black Museum.

Wideo promujące kolejny epizod jest równie tajemnicze co dwa pozostałe, ale co nieco możemy się domyślić. Wygląda na to, że w bliżej nieokreślonej przyszłości ludzie mogą odwiedzać muzea, które zapewnią im niezapomniane i straszne przeżycia.

Główna bohaterka trafia do tytułowego miejsca, będącego muzeum kryminalistyki. W jego wnętrzu znajdują się różne przedmioty podchodzące z miejsc zbrodni, takie jak np. zakrwawiona wanna, w której prawdopodobnie doszło do morderstwa.

Za każdą rzeczą stoi jakaś historia.

A te historie będzie można przeżywać na nowo. Czy to może być niebezpieczne? Jakie uczucia może to zaspokoić? Czy wizyta w Black Museum może uchronić innych przed niebezpiecznymi instynktami, czy właśnie – wręcz przeciwnie – takowe wywołać?

Choć nie jest jeszcze do końca jasne, o czym opowie nam ten odcinek, na razie zapowiada się najciekawiej ze wszystkich przedstawionych. Przypomnijmy, że obejrzeliśmy już zapowiedzi do epizodów Arkangel i Krokodyl.

Odcinek pt. Black Museum nakręcił Cole McCarthy. Wystąpili w nim Douglas Hodge (Nocny recepcjonista, Catastrophe), Letitia Wright (Humans, Ready Player One) i Babs Olusanmokun (Korzenie, Marvel: The Defenders).

Premiera 4. sezonu Czarnego lustra nie została jeszcze zapowiedziana, ale odcinki powinniśmy obejrzeć  – według wcześniejszych informacji – jeszcze w tym roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

6 odpowiedzi na “Takie muzea będziemy chcieli odwiedzać? Czarne lustro i zapowiedź nowego odcinka: Black Museum”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...