Nie ma na co czekać. Możesz już zamówić winyla i płytę CD z muzyką ze Stranger Things 2

News/Seriale 27.11.2017
Nie ma na co czekać. Możesz już zamówić winyla i płytę CD z muzyką ze Stranger Things 2

Premiera Stranger Things 2 już dawno za nami, ale fani nie chcą zapomnieć o produkcji braci Duffer. Teraz mają ku temu dodatkowy powód – można już zamówić płyty ze ścieżką dźwiękową serialu Netfliksa w dwóch wersjach.

Muzyka w Stranger Things jest wyjątkowa. Za soundtrack do obu sezonów odpowiadają Kyle Dixon i Michael Stein. Na krążku znajdziemy 34 utwory, które już od jakiegoś czasu możemy posłuchać w serwisach streamigowych. Poszczególne kawałki są idealnym dopełnieniem dziwnego (dziwniejszego?) świata serialu, który przenosi nas do fascynujących i niebezpiecznych lat 80. Hawkins wypełnione jest energią nie z tej ziemi i taka jest też właśnie twórczość Dixona i Steina – nieoczywista, oniryczna, bazująca na sentymencie do minionych czasów.

Już teraz można zamawiać muzykę ze Stranger Things, która została wydana w dwóch wersjach – na winylu i płycie CD.

muzyka ze stranger things 2Oficjalna polska premiera ścieżki dźwiękowej z serialu została zaplanowana na 2 lutego 2018 roku. Wtedy też możemy spodziewać się dostarczenia płyt, które kupić możemy od teraz na stronie Empiku. Za winyla z soundtrackiem ze Stranger Things 2 zapłacimy 152,99 zł, a za wydanie na płycie CD 52,99 zł.

Popularność hitu Netfliksa nie słabnie i nie ma się co dziwić. Choć 2. sezonowi produkcji zabrakło nieco świeżości debiutu, to wciąż bardzo dobry serial, który wyróżnia się na tle innych współczesnych pozycji klimatem i historią. Tęsknota za magicznymi latami 80., którymi inspirowali się twórcy, potrafi zdziałać cuda. Zainteresowanie tytułem podsyca także fakt, że co nieco wiemy już o 3. sezonie, a oprócz kolejnej serii w planach są też następne.

Niestety, na nowe odcinki Stranger Things przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Muzyka z serialu może nam idealnie osłodzić ten czas.

Dwa sezony Stranger Things obejrzycie w serwisie Netflix.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...