Choć data premiery 4. sezonu Black Mirror nie została jeszcze zapowiedziana, Netflix podsyca nasze zainteresowanie produkcją od kilku miesięcy. Teraz przyszedł czas na zapowiedź otwierającego nową serię epizodu o tytule Arkangel.

Nowy sezon Czarnego lustra, który podobnie jak poprzedni wyprodukuje Netflix, liczyć będzie sześć odcinków. Poznaliśmy już tytuły wszystkich epizodów, a także nazwiska ich reżyserów i części aktorów, którzy wystąpią w poszczególnych częściach Black Mirror. Odcinki serialu nie są bowiem ze sobą powiązane – Czarne lustro jest antologią – ale wszystkim towarzyszy jeden motyw przewodni, czyli nowoczesne technologie i ich wpływ na życie człowieka.

Za reżyserię Arkangel odpowiada Jodie Foster.

Odcinek, co możemy wyczytać z powyższej zapowiedzi, skupi się na kwestiach rodzicielstwa. Na razie nie poznaliśmy szczegółowych opisów fabuły poszczególnych epizodów. W części otwierającej 4. sezon Black Mirror wystąpią m. in. Rosemarie Dewitt, znana z La La Land i serialu Mad Men, Brenna Harding z Tu będzie mój dom oraz Owen Teague z Bloodline, produkcji Netfliksa.

Twórcą Black Mirror jest Charlie Brooker, który jest również autorem i współautorem scenariuszy do odcinków serialu.

Przyznam, że z niecierpliwością czekam na nową serię – Czarne lustro to jeden z lepszych seriali, jakie powstały. Jest nieoczywisty, intrygujący, potrafi zaskoczyć widza i – choć brzmi to banalnie – rzeczywiście go poruszyć i zmusić do refleksji. Ostatni sezon Black Mirror był naprawdę niezły, choć przyznam, że z sentymentem wspominam dwie pierwsze serie, których klimatu – mimo wszystko – nie udało się do końca powtórzyć.

Mam nadzieję, że 4. seria będzie lepsza niż poprzedni sezon, który i tak został zrealizowany na wysokim poziomie. Nie pozostaje nic innego, niż wyczekiwać kolejnych zapowiedzi i liczyć na to, że premiera produkcji już niebawem.

W serwisie Netflix możemy teraz obejrzeć trzy sezony Black Mirror, które łącznie liczą trzynaście odcinków.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...