Canal+ i HBO przez internet bez umowy na telewizję od teraz w Player.pl

News/TV 22.11.2017
Canal+ i HBO przez internet bez umowy na telewizję od teraz w Player.pl

Canal+ i HBO przez internet bez umowy na telewizję od teraz w Player.pl

Player.pl poszerzył swoją ofertę płatnych pakietów o paczki z kanałami i materiałami VOD od Canal+ i HBO, czyli twórców takich seriali jak Belfer, Wataha czy Gra o tron. Dostęp do zasobów można wykupić w ramach serwisu VOD należącego do TVN-u bez konieczności podpisywania umowy na klasyczną telewizję.

Polski rynek telewizyjny mocno się broni przed ekspansją w internecie. Do tej pory takie podmioty jak Canal+ i HBO chciałyby pozyskiwać widzów w sieci, ale zależy im, by ci najpierw podpisali długoterminową umowę na klasyczną telewizję. Na szczęście to się powoli zmienia.

Nowe pakiety Canal+ i HBO w Player.pl w pakietach Player+.

Do tej pory dostęp do Canal+ i HBO przez internet mogli uzyskać wyłącznie abonaneci telewizji oraz, w przypadku HBO, wybranych dostawców usług telekomunikacyjnych. Teraz użytkownicy Player.pl mogą wykupić dwa nowe pakiety, które zapewnią dostęp do kanałów płatnej telewizji nadawanych przez internet oraz do biblioteki VOD od obu dostawców treści. Obie paczki programów i treści VOD dostępne są już na stronie internetowej usługi. Oferta jako pomysł jest atrakcyjna. Niestety gorzej to wygląda, jeśli spojrzy się na ceny.

player.pl canal plus

Canal+ w Player.pl – szczegóły oferty.

Za dostęp do Canal+ w Player.pl w ramach pakietu Player+ klienci będą płacić aż 80 zł miesięcznie przez 30 dni. Otrzymają dostęp do „21 wyselekcjonowanych pkanałów na żywo z możliowścią cofania nawet do 7 dni”.

Oprócz tego dostawca treści chwali się swoją ofertą sportową i filmową na kanałach Canal+ oraz treściami dostępnymi w ramach usługi wideo na żądanie. Pakiet Canal+ zawiera w sobie pakiet Start Extra oraz takie kanały jak:

 • Canal+;
 • Canal+ Film;
 • Canal+ Seriale;
 • Canal+ Family;
 • Canal+ Discovery;
 • Canal+ Sport;
 • Canal+ Sport 2
 • Canal+ >>1;
 • Canal+ Now.

player.pl hbo

nc+ w ramach Player.pl oferuje również pakiet HBO:

Tutaj cena jest nieco atrakcyjniejsza, bo wynosi 25 zł za 30 dni za 3 kanały Live oraz bibliotekę VOD. Niestey, jest pewien haczyk – w przeciwieństwie do kosztującego 80 zł pakietu Canal+, który zawiera pakiet Start Extra, aby aktywować paczkę od HBO, trzeba wykupić pakiet Player+ Start Extra kosztujący kolejne 20 zł miesięcznie.

nc+ w pakiecie Start Extra w ramach Player.pl oferuje 12 kanałów na żywo z możliwością cofania do 7 dni, premiery wybranych seriali przed ich telewizyjnym debiutem oraz bibliotekę VOD. Oferowane kanały to TVN24 HD, TVN24 BiŚ, TVN Style, Ale kino+, TVN Turbo, HGTV, nSport+, Domo+, MiniMini+, Planete+, teleToon+ i Kuchnia+.

Przed wykupieniem obu usług można przeprowadzić test zgodności, który sprawdzi, czy usługa może być świadczona na wybranym urządzeniu w wybranej lokalizacji. Badane są predkość łącza i przeglądarka, a także obecność niezbędnych wtyczek. Player.pl działa na bazie – niestety – przestarzałego Silverlight.

player.pl start extra

Cieszę się, że polski rynek VOD się zmienia.

Co prawda pakiety Player+ z treściami od Canal+ i HBO w Player.pl są dość drogie, ale przynajmniej dostawcy treści wreszcie się otworzyli na internet. Najwidoczniej po prostu musieli ze względu na agresywne ruchy konkurencji. Coraz częściej polscy widzowie nie muszą czekać na premiery miesiącami. Coraz rzadziej, by oglądać ulubione seriale, muszą zwracać oczy w kierunku klasycznej telewizji i… tych mniej oficjalnych źródeł.

W naszym kraju można wykupić już bez przeszkód dostęp do zagranicznych usług takich jak Netflix, ShowMax czy Amazon Prime Video.

Standardem wśród serwisów VOD jest brak długoterminowych umów. Dostawcy treści liczą na to, że wygoda korzystania z biblioteki, produkcje na wyłączność i pojawiające się cyklicznie nowości zachęcą klientów, by nie anulowali abonamentu po nadrobieniu zaległości i upłynięciu miesiąca próbnego.

Canal+ i HBO, idąc z duchem czasu, udostępniają za pośrednictwem Player.pl swoje treści w podobnym modelu. Ptaszki w dodatku ćwierkają, że jeszcze w tym roku zadebiutuje nowe HBO GO, które będzie dostępne bez żadnego abonamentu – tak jak HBO Now w Stanach Zjednoczonych.

Niestety, mimo całego entuzjazmu nie da się nie zauważyć, że polscy dostawcy wideo, nawet jeśli dojrzewają do dystrybucji przez internet, to nie są w stanie przygotować porządnych aplikacji mobilnych i webowych. Dostępne odtwarzacze trudno porównywać z tymi oferowanymi przez zagraniczną konkurencję.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (20)

50 odpowiedzi na “Canal+ i HBO przez internet bez umowy na telewizję od teraz w Player.pl”

 1. 80zł miesięcznie.
  Za niedługo się z abonamentów nie wypłacimy :).
  Dziękuje postoje. Z całej oferty interesuje mnie JEDEN serial, więc raczej nie będę płacił 80 przez kilka miesięcy żeby go zobaczyć i być grzecznym.

  Piractwu mówimy zdecydowane… jak trzeba to trudno, skoro nie chcą moich pieniędzy.

  Niby rozumiem że netflix też nie pozwala oglądać wybiórczo, ale w większości swoich produkcji wydaje cały sezon na raz. Można wydać 30zł obejrzeć w miesiąc, i wstrzymać subskrypcje.
  30zł to też wiele mniej niż 80zł, a jednak oferta dużo bogatsza.

  • Te ceny to absurd i tyle. Mogliby w ogóle nie wychodzić z taką ofertą. Obeszłoby się bez ośmieszania ;)
   nie będę już wspominał, że c+ blokuje mirrar cast ze smartfona ale już z lapa leci bez problemu, więc po co takie cudawianki :)

 2. Czyli kupując HBO dostaje dostęp do usługi HBO GO? Piszecie o bibliotece VOD przy wykupieniu tego pakietu ale na stronie nic o tym nie widzę.

   • No to dobry żart. W czasach, w których klient decyduje kiedy chce obejrzeć dane treści ktoś próbuje wcisnąć płatny syf, który przywiązuje mnie do kanapy. Widzę, że Player nie jest gotowy nie tylko technologiczne ale także mentalnie na epokę internetu.

 3. Ostatnio chciałem sobie obejrzeć Wojewódzkiego na Player.pl przez Chroma. Cięło się to niemiłosiernie. Aplikacja na Windows 10 dała radę.

 4. Śmiech na sali. Cena z kosmosu albo przynajmniej ze stratosfery. Za 80-100 zł to abonenci CP mają dostęp do FULL opcji z Elevenami i HBO w pakiecie. Powinniście zrobić osobno pakiet z C+Sport / Sport 2 / nSport i osobno z filmowymi. Za kanały sportowe jestem wstanie zapłacić 10 zł za filmowe 20 zł.

  Już nie mówiąc o tym, że każecie sobie płacić za paczkę HBO lub Eleven dopiero po wykupieniu pakietu Extra za 20 zł z niepotrzebnymi kanałami. Skoro chcę oglądać sport w Eleven lub film w HBO to po co mi kanały ogólne?

  Na szczęście tutaj konkurencję mamy.
  I tak w Ipla lub WP Pilot kupimy Eleven za 15 zł a na stronie operatora za 15,90 zł. Bez niepotrzebnych pakietów startowych.
  HBO niedługo ma wystartować ze swoją paczką i jeśli dadzą cenę 20-25zł lub nawet 30-40zł ale do oglądania na 2-3 kanałach jednocześnie to będzie super.

  A canal+ niech dalej żyje wysokimi abonamentami.

 5. Dlatego polska tv i rynek vod jest śmieszny. Aplikacje fatalnej jakości, obostrzenia w ilości oglądanych treści, brak treści 4K. Czy player ma jak Netflix aplikacje na każde smart tv i konsole aby płacić 2 razy więcej niż za netflixa. Odpowiedź brzmi nie, a więc dziękuje, poczekam.

 6. Z własnego doświadczenia wiem, że Canal+ akurat ofertę ma dość ciekawą i rzadko zdarza się nie trafić na coś przy czym można zawiesić oko, ale…80 ZŁ ZA MIESIĄC? :OOOO
  Mam takie wrażenie, że cena nie jest dość adekwatna do tego co możemy tam zobaczyć. Wiem, że obie stacje utrzymują się z takich właśnie abonamentów, bo reklam proszku do prania tam nie uświadczymy, ale pójdźmy po rozum do głowy. Mając potężną bibliotekę Netflixa czy na pewno potrzeba jeszcze tego dodatkowego dla dwóch, czy trzech seriali? Nie jestem zwolennikiem piractwa, ani tego typu zagrania ze strony stacji niestety czasem mnie do tego zmuszają :(

 7. A dlaczego nikt nie napisał, ze celowo (bo to nie przypadek) wyłączono opcje streamowania na Apple TV pracy Chromecast. Na tym pierwszym można conajwyzej posłuchać dźwięku z programu live w trybie screen mirroring. Ta aplikacja to pomyłka pod tym kątem!!! Nich kto w końcu to napisze bo wielu jeleni da się skusić na abo (jak ja) aby moc. czasami włączyć np. TVN24 a kończy się na słuchania radia w najlepszym wypadku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...