Finał Watahy już dziś w HBO. Nie możesz tego przegapić

News/Seriale 19.11.2017
Finał Watahy już dziś w HBO. Nie możesz tego przegapić

Finał Watahy już dziś w HBO. Nie możesz tego przegapić

Jestem już po finale Watahy, bo internetowi mają lepiej. Nie powiem wam nic o samej fabule, ale jedno jest pewne – nie możecie tego przegapić!

Wataha to aktualnie najlepiej zrealizowany polski serial, jaki możemy oglądać. Kadry, muzyka, aktorstwo – wszystko tu jest fenomenalne. A intryga – pozwólcie, że zdradzę niewiele – też jest kapitalna. Jeśli zakończenie pierwszej serii nie do końca przypadło wam do gustu i narzekaliście, że na zbyt otwarty i niejasny finał, teraz się nie zawiedziecie. Co prawda twórcy zostawili sobie furtkę na kolejną, trzecią już serię Watahy (hurra!), ale wszystkie wątki doskonale się zazębiają. Widzowie dostają odpowiedzi na dręczące ich pytania o to, co stanie się z Rebrowem i kto jest winny tego całego zamieszania, które zaczęło się już cztery lata temu.

Finał Watahy 2 obejrzycie już dziś w stacji HBO Polska o 20:10.

Od zeszłego tygodnia szósty i ostatni epizod 2. sezonu Watahy jest dostępny w usłudze HBO GO. Na naszych łamach pojawiła się już też recenzja zakończenia tegorocznego sezonu.

Aż żałuję, że Wataha 2 to tylko sześć odcinków i mam nadzieję, że – patrząc na sukces serialu i jego przyjęcie przez widzów – produkcja doczeka się kolejnej serii. Bieszczady to fantastyczne miejsce do snucia opowieści. Wszystkie historie, które zostały przedstawione w serialu, bazują na prawdziwych wydarzeniach. Z rozmów z twórcami wiem, że nie udało im się wykorzystać wszystkich historii, które poznali. Oby pokazali je w nowych odcinkach. Trzymam kciuki.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

19 odpowiedzi na “Finał Watahy już dziś w HBO. Nie możesz tego przegapić”

  1. Wszystkim kieruje agent CBA który uwiódł Panią prokurator (i to Pani prokurator go odstrzeli) a Grzywa zginie postrzelony przez Ukraińca (szmuglowali jakieś radioaktywne materiały). Ukrainka z synem i mężem wyjadą do Niemiec. Rebrow dostanie propozycję powrotu do SG. Tyle w temacie…

  2. Finał całkiem niezły, choć mogłoby być lepiej. Szkoda, że potwierdziło się nagle moje przypuszczenie, które miałem po pierwszym odcinku. Choć z drugiej strony to chyba znaczy, że fabuła była całkiem sensowna i zakończenie nie było od czapy.

  3. Trochę za szybko uśmiercili tych złych.

    Czemu nagle stało się tak, że grzywa daje sygnał racą po czym przybiega cień i od razu się zabijają. Do tego brak jakiejś logiki, kiedy ten z abw ma prokurator na muszce w piwnicy to zabiera ją do góry i przykuwa skoro i tak jest do odstrzału (miała już zginąć jadąc autem).

    Dalej, mogli dać jakąś pogawędkę o przyczynach grzywy, żeby rebrow mógł uratować jego rodzinę itp.

    Ogólnie jednak i tak bardzo fajnie się oglądało. Na szczęście też porzucili jakieś imaginacje z wilkami jak w pierwszym sezonie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...