Audioteka świętuje 9. urodziny i oferuje audiobooki w bardzo atrakcyjnych cenach

News/Audiobooki 13.11.2017
Audioteka świętuje 9. urodziny i oferuje audiobooki w bardzo atrakcyjnych cenach

Audioteka świętuje 9. urodziny i oferuje audiobooki w bardzo atrakcyjnych cenach

Jak wspólnie z klientami świętować swoje urodziny? To bardzo proste: zachęcić ich do zakupów, oferując swoje produkty w znacznie niższych cenach niż zwykle.

Audioteka rozpoczyna świętowanie swoich dziewiątych urodzin, a do wspólnej zabawy zaprasza nas wszystkich. Co prawda nie możemy liczyć na żaden tort czy imprezę, ale nie szkodzi. Sklep tradycyjnie już chce nam sprawić urodzinową przyjemność atrakcyjnymi wyprzedażami.

Każdego dnia w promocyjnych cenach udostępniane będą książki wprowadzane w kolejnych latach do biblioteki Audioteki. To oznacza, że dziś dostępne są książki wprowadzone w 2009 r. Od samego początku w ofercie były znakomite interpretacje Krzysztofa Gosztyły, który stał się niekwestionowaną gwiazdą dla miłośników audiobooków.

Pierwszą przeczytaną przez niego książką była powieść „Okruchy dnia” tegorocznego laureata Nagrody Nobla, Kazuo Ishiguro. W tym samym roku powstała także nasza pierwsza superprodukcja – „Narrenturm” oraz Audioteka rozpoczęła, trwającą do dziś, owocną współpracę z Fabryką Słów. Do katalogu trafiły audiobooki wydawnictwa Drzewo Babel, a bestsellerami stały się cykle: „www” Marcina Ciszewskiego oraz „Opowieści z Narnii”.

To jednak dopiero początek. Urodzinowa kolekcja Audioteki to masa tytułów.

W sumie przez 9 dni trwania promocji udostępnionych w atrakcyjnych rabatach ma być ponad dwa tysiące audiobooków, a Audioteka zapewnia, że będą to pozycje z wyższej półki. Ceny są również atrakcyjne, zaczynają się już od 9 zł.

Już dziś w ramach Urodzinowej kolekcji Audioteki dostępnych jest 16 książek fantastycznych, 8 dla dzieci, 20 pozycji z obcej literatury pięknej, 27 książek dla młodzieży, 12 książek z gatunku literatury faktu, 6 sensacji i thrillerów, 14 kryminałów, 7 biografii, 41 książek do nauki języków obcych, 22 pozycji z polskiej literatury pięknej, 3 z gatunku nauk humanistycznych, 2 na temat zdrowia i rozwoju osobistego i 3 z gatunku erotyki i romansu.

A to dopiero początek.

Dołącz do dyskusji (2)

2 odpowiedzi na “Audioteka świętuje 9. urodziny i oferuje audiobooki w bardzo atrakcyjnych cenach”

  1. Kolejne pseudo-promo. Proszę mnie nie zrozumieć źle ale dobra promocja i okazja to faktycznie byłoby za 9-10 zł. Ale nie jest, bo większość jest za 19 zł. A za tyle to ja mogę kupić każdego audiobooka w abo u operatora, co czynię regularnie. Za 9 zł to są rzeczy które albo każdy przeczytał w szkole (jeśli czytał) albo takie “zapychacze”. Audioteko, wasze urodziny są niezbyt atrakcyjne!

    • Dzięki za komentarz! W zasadzie, historia audiobooków cyfrowych w Polsce to historia Audioteki – a jesteśmy dopiero w drugim dniu, czyli w drugim dniu istnienia naszego katalogu. Audiobooki, które znajdują się w promocji mogą wyglądać niepozornie, ale to jest pewna próbka tego, jakie tytuły były wtedy w ogóle dostępne dla Słuchaczy, zanim rozgrzaliśmy się na dobre :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...