Listopad w Showmax – Egzorcysta od twórców Blok Ekipy i młodzi mutanci z The Runaways

News/Seriale 01.11.2017
Listopad w Showmax – Egzorcysta od twórców Blok Ekipy i młodzi mutanci z The Runaways

Listopad w Showmax – Egzorcysta od twórców Blok Ekipy i młodzi mutanci z The Runaways

Do redakcji Spider’s Web trafiła listopadowa rozpiska produkcji poszerzających ofertę platformy Showmax. Widzę przynajmniej kilka pozycji, z myślą o których warto opłacić abonament i nie chodzi tutaj o kolejne odcinki Ucha Prezesa.

Egzorcysta od twórców Blok Ekipy/Kapitana Bomby

Showmax ma u mnie wielkiego plusa za nagminne sięganie po polskich twórców, producentów, reżyserów oraz aktorów. Tym razem platforma VoD nawiązała współpracę z Bartoszem Walaszkiem. To twórca grubiańskich animacji Kapitan Bomba oraz Blok Ekipa. Jego nowym dziełem jest Egzorcysta.

To 13-odcinkowa seria o Bogdanie Bonerze, egzorcyście samouku, który na co dzień zajmuje się pracami budowlanymi, a po godzinach staje się nieustraszonym pogromcą wszelkiego zła. Jestem zdecydowanie na tak, chociażby z sentymentu do pierwszych produkcji na 4Fun TV. Piesek Leszek [*].

Szpiegowska rozgrywka w Berlin Station

Zupełnym przeciwieństwem Egzorcysty jest szpiegowskie, poważne i pełne napięcia Berlin Station. Serial ma na ten moment ocenę 7,4 w serwisie IMDB, co jest bardzo przyzwoitym wynikiem jak na telewizyjną produkcję odcinkową. Zwłaszcza o tak trudnej tematyce jak wywiad, kontrwywiad, szpiegostwo oraz rozgrywki służb specjalnych.

Nastoletni superbohaterowie w Runaways

Runaways zostanie częścią filmowego świata Marvel Studios, do którego wliczają się Avengersi, Strażnicy Galaktyki i masa innych bohaterów. Serial opowiada historię nastolatków z nadprzyrodzonymi zdolnościami, którzy zwracają się przeciwko swoim wpływowym i złym do szpiku kości rodzicom oraz opiekunom.

Za produkcję Runaways odpowiada ABC. Z tego powodu pozostaję nieufny co do jakości wykonania serialu. Należąca do Disneya/Marvela wytwórnia telewizyjna ma na swoim koncie rozczarowujących Inhumans oraz byle jakich Agents of S.H.I.E.L.D. Pilota zobaczę jednak z ciekawości.

Inne filmy i seriale

Będąc przy Inhumans, w listopadzie zobaczymy nowe odcinki tego serialu na platformie Showmax. Trafi tam również trylogia wysoko ocenianych dreszczowców z najpopularniejszym filmowym kanibalem świata – Hannibalem Lecterem. Do tego dochodzi pełnometrażowy Czerwony Pająk, a także nowe odcinki The Brave. Nie można również zapominać o nowych odcinkach satyrycznego Ucha Prezesa.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (6)

8 odpowiedzi na “Listopad w Showmax – Egzorcysta od twórców Blok Ekipy i młodzi mutanci z The Runaways”

  1. Mogli by w końcu dać jakichś nowych ludzi do podkładania głosów bo ile można wałkować tych samych ludzi we wszystkich możliwych produkcjach.

    • Właśnie ten a nie inny głos Walaszka robi wszystkie jego produkcje wyjątkowymi, jeżeli Ci to przeszkadza, to jesteś niegodzien oglądania Walaszkowych produkcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisement

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...