Belfer wraca do szkoły. 2. sezon serialu już dziś w Canal+!

News/Seriale 22.10.2017
Belfer wraca do szkoły. 2. sezon serialu już dziś w Canal+!

Belfer wraca do szkoły. 2. sezon serialu już dziś w Canal+!

Rzadko kiedy nie mogłam się doczekać rozpoczęcia roku szkolnego, ale tym razem odliczam godziny. Dzisiejsza wizyta we wrocławskim liceum będzie ekscytująca, spotkamy tam bowiem samego belfra, czyli Pawła Zawadzkiego, w którego ponownie wcielił się Maciej Stuhr.

Czytaj także: Nowe miasto, nowa zbrodnia, ale Belfer ciągle węszy – recenzja Spider’s Web

Pierwszy sezon Belfra zakończył się propozycją nie do odrzucenia, którą tytułowemu bohaterowi złożyły polskie służby. Paweł Zawadzki musi działać w ukryciu. Ma zatrudnić się w jednym z wrocławskich liceum i tam, nawiązując kontakt z uczniami i lokalną społecznością, dowiedzieć się, kto stoi za zaginięciami nastolatków. Akcja 2. sezonu Belfra przenosi się więc do Wrocławia, a w serialowej ekipie pojawili się nowi aktorzy.

Na srebrnym ekranie, oprócz Macieja Stuhra, zobaczymy wiele znanych twarzy. Pojawią się Michalina Łabacz, Zofia Wichłacz, Eliza Rycembel, Bartosz Sak, Damian Kret, Adrian Zaremba, Jakub Gąsowski, Stanisław Linowski, Maja Szopa, Paulina Walendziak, Monika Roszko i Aleksander Sosiński. Nowe odcinki Belfra wyreżyserowali Krzysztof Łukaszewicz (Karbala, Lincz) oraz Maciej Bochniak (Disco Polo), a za scenariusz odpowiadają Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk i Wojciech Bockenheim.

Z okazji premiery serialu Canal+ został odkodowany, co oznacza, że Belfra będą mogli obejrzeć nawet ci widzowie, którzy na co dzień nie mają dostępu do stacji.

Premiera pierwszego odcinka 2. sezonu serialu Belfer już dziś o 21:30 w Canal+! Kolejne epizody będą pojawiały się w niedzielę, co tydzień.

Czytaj także:

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (3)

20 odpowiedzi na “Belfer wraca do szkoły. 2. sezon serialu już dziś w Canal+!”

  1. Początek 2 sezonu słaby. Miłośnikom 1 sezonu Belfra polecam książkę Sebastiana Imielskiego “Szkoła na wzgórzu”. Fabuła bardzo podobna. Canal + twierdzi, że z ich strony nie było żadnej inspiracji, ale część wątków bliźniacza. Książka posiada jednak lepsze zakończenie.

  2. Jestem totalnie zszokowany i zaskoczony jednym faktem! Podobnie jak w najtańszych serialach jak Klan , Barwy Szczęścia itp. … w Belfrze 2 zasłaniane są loga marki aut. Ewidentnie widać na przykład ze aktorzy jada w Audi, a na kierownicy brak czterech kólek, z przodu samochodu to samo! To dyskwalifikuje serial. Sprowadza go do poziomu Na dobre i na złe i M jak Miłość. To brak pieniędzy czy brak sponsorów? Czy brak wyobraźni i szacunku dla widza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...